Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

  1. #11

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    Jak juz bedziesz wysyłał fotki to i mi przy okazji przyślij na terragady@wp.pl . A mozesz powiedzieć jak moge dostać/trafić do Sztokholmu??? Może sie wybiore ale nie znam namiarów i inf. Jak mozesz to przyślij mi razem ze zdjęciami

    Pozdrawiam!!

  2. #12

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    terragady do Sztokhlomu jak trafić hMmM pierwsze lepsze lotnisko i lot do Szwecji do stolicy :]




    Obywatel_Snejk jak będziesz fotoski wysyłał to podeslij mi tez... ssj0@interia.pl


  3. #13
    Sebastian Wolf
    Guest

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    też bym prosił o fotki...a szczególnie heloderm:]:]:]
    kakarotek@wp.pl
    z góry dzieki

  4. #14

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    Kurcze teraz Bywatel chyba sie wkurzył i nic nie pisze bo nie ma innych postó od "to i mi tez prześlij zdjęcia xxxx@XXX.xx :P

  5. #15
    Kiepski
    Guest

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    Ja bylem tam 6 lat temu i to co mi utkwilo w pomieci to duza kolekcja jadusow ktorych najwiekszym ozdobnikiem byla piekna para Groznic niemych, czy sa tam jeszcze?

  6. #16

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    Witam
    Nieno... AŻ takich spadków P.curtus nie potrzebuje a i Ch.viridis nie jest AŻ tak wrażliwy
    P.curtus (P.c brongresmai, P.c.curtus, P.c.breitensteinii) miałem u siebie co prawda już dosyć dawno i mogę się machnąć w szczegółach, jednak w nocy temp. nie spadała na pewno poniżej 24stC - w świetnej kondycji utrzymywały się przez ponad rok - obecnie można je sobie oglądać (P.c.breitensteinii) w Poznańskim Zoo.
    Co do Ch.viridis (no wiem... wiem... niby obecnie Morelia... jestem tradycjonalistą :P ), to pomimo, iż osobiście tego gatunku nie trzymałem - wiem, że koledzy mnożący je co rocznie, dopuszczają nocne temperatury rzędu 22-24stC.
    Z tąd moje przypuszczenie, iż przy dobrze zrobionym terrarium, nie byłoby problemów z połączeniem tych dwu gatunków


  7. #17

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    No to się nie będe wybijał z tłumu, też prosiłbym o foty na tsztuk@gmail.com jakbyś mógł


  8. #18

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    Zamieść fotki na forum


  9. #19

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    Ok.
    Bede czekal niecierpliwie.

  10. #20

    Re: Calkowite zaskoczenie w terrariumw Sztokholmie!

    sa, wyjebiatne:=)
    Jest tez Ophiophagus hannah i Bothrops jararaca (jesli sie nie myle).


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •