Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: BOA i REGIUS RAZEM ??

  1. #1

    BOA i REGIUS RAZEM ??

    mam pytanie czy ktos z userów forum hoduje boac z regiusem w jednym terra ? chciałbym się dowiedzieć czy można tak czy raczej jest to nierozważne i niebezpieczne dla regiusa...mam pytona ok 70-80cm i chce dokupić nowordka boa c dlatego chce się dowiedzieć czy np przez 2-3 miechy mogą te dwa gatunki mieszkac razem!!


  2. #2
    Conqueror
    Guest

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    Na 2-3 miesiące ok.

  3. #3

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    tak maksymalnie chciałem je przetrzymac oik miesiaca max do dwóch


  4. #4

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    a ja myśle ze to beznadziejny pomysł... ale to Twój wybór


  5. #5

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    Wiele jest powodów dla ktorych nie powinno sie łączyc gatunkow. Bylo o tym mnóstwo postów na forum, wystarczy poszukac.

  6. #6

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    Rozmawiałem kiedyś z gościem, który twierdził że trzyma w jednym terrarium właśnie boa i regiusa.
    Boa miał mieć ok. 140 cm. a regius ok 80 cm.
    Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ale on twierdził że trzymał je już kilka miesięcy i nigdy nie miał z nimi problemów.

  7. #7
    Conqueror
    Guest

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    Uważam że spokojnie można je trzymać przez taki okres czasu!!!!!!!!!!!!!!!! tym bardziej że regius jest większy od boasa....

  8. #8

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    nie chodzi tylko o to że Bc mógłby wszamać regiuska.... jest wiele wiele innych powodów i jak dla mnie to głupota ale oczywiście to tylko moje skromne zdanie


  9. #9

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    dzięki za wypowiedzenie się na ten tamt doszłem do wnisku że jednak nie bede 3mał tych dwóch węży w jednym terra !! Pozdrawiam


  10. #10
    Conqueror
    Guest

    Re: BOA i REGIUS RAZEM ??

    jak chcesz twój wybór!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •