Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: mam problemy ze swoim boa

  1. #1
    matti18
    Guest

    mam problemy ze swoim boa

    Witam
    Kupilem weza boa samice jakis mies. temu. i nie wiem dlaczego slizga mi sie ona caly czas po szybie i ociera pyskiem(tak jak mucha na szybie) wiem ze to nie jest wylinka bo wylinke przechodzila tydzien temu (w calosci) zjadla juz chomika terrarium jest duze 180 x 125x125 temp jest dobra ok 24-25 st. i boje sie ze to jest grzybica jesli wiecie co to moze byc to prosze o umieszczenie wiadomosci!! z gory dzieki Mateusz


  2. #2

    Re: mam problemy ze swoim boa

    mi się zdaje że temp powina być wyża niż 24-25 :| ale moge się mylić !!


  3. #3
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: mam problemy ze swoim boa

    Witam
    Dobrze Ci sie wydaje :]
    Waz ma za zimno wedlug mnie :/
    Pozdrawiam


  4. #4
    Marcin .P
    Guest

    Re: mam problemy ze swoim boa

    podnieś temp i przyjżyj się pyskowi jak ma rany to idz do weta!! jak nie ma to nic jej nie będzie może masz za słabą wentylacje


  5. #5
    matti18
    Guest

    Re: mam problemy ze swoim boa

    wydaje mi sie ze temp jest dobra bo normalnie przy powieszchni dochodzi do 25 a pod pomiennikiem ok 30-35 w terr mam zamocoane 2 zarowki 1 100w i 2 60 w do tego jeszcze kabel 25 wa co do wentylacji to mam 2 kratki dosyc duze takie jak do drzwi waz nie ma ran tylko te po ugryzieniach szczurow pozdrawiam

  6. #6

    Re: mam problemy ze swoim boa

    uważam ze powinienes zwiększyc temperature do 28 a mjejscami nawet do 30

  7. #7

    Re: mam problemy ze swoim boa

    JA MAM 28 STOPNI I JEST OK WILGOTNOŚĆ 75%

  8. #8

    Re: mam problemy ze swoim boa

    Węże dosyć często suwają pyskiem po szybach. Po prostu próbują przez nie przejść. Zwłaszcza po przeniesieniu do nowego terrarium.
    Boa w jednym miejscu powinien mieć 34-36 stopni, w innych punktach terrarium chłodniej.
    Wąż nie powinien mieć ŻADNYCH ran! Karm tylko zabitymi szczurami.


  9. #9

    Re: mam problemy ze swoim boa

    dokładnie tak jak mówi Pituophis ja jak włozyłem swojego boa do nowego terra była identyczna sytuacja chciał przejsc przez szybe ale sie nieudawało to dał sobie spokuj


  10. #10

    Re: mam problemy ze swoim boa

    To chyba coś a la "wall walking" u żółwi. One też tak mają.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •