Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Regius

  1. #1

    Regius

    Czy można karmić regiusa rybami, i karaczanami doroslymi ??


  2. #2

    Re: Regius

    Twoja wiedza mnie szokuje! Masz już tego regiusa? Jeżeli nie to dobrze Zanim kupiz to poczytaj dużżżooooooo
    Ps. NIE! Karaczanami buahahahah ;]


  3. #3

    Re: Regius

    No wiesz zamiast na mnie krzyczeć mógł byś powiedzieć czym karmić prócz ptaków i ssaków !!


  4. #4

    Re: Regius

    po prostu mnie zagieło :| jak masz PYTHONA REGIUS'A i nie wiesz czym go karmić to mnie w tym momencie zmiażdzyło :| jak byś przeczytał opis gatunków to bys wiedział...przecierz sałaty nie bedzie jadł,koniecznie przeczytaj OPIS GATuNKÓW


  5. #5

    Re: Regius

    Niczym... regiusy jedza tylko ssaki i ptaki...


  6. #6

    Re: Regius

    W spisie nie masz regiusa i dobrze. Z reguly najpierw czyta sie dokladnie opis i puzniej w razie jakis watpliwosci zadaje sie pytania a nie na odwrot. Podstawa sa gryznonie (myszy, szczury, myszoskoczki) a czasami mozna podac tez pisklaka. Watpie zeby regius chycil sie "ryby" co nie jest nie mozliwe ale karaczana napewno nie zje.


  7. #7

    Re: Regius

    ale mama mi nioe pozwala tym karmic


  8. #8

    Re: Regius

    To trzeba matke przekonac, a nie probowac meczyc zwierzaka. Zapytaj czy moglbys martwymi karmic


  9. #9

    Re: Regius

    To co mama wazniejsza czy zwierzak ?? Jak mam niepozwala to odpuść sobie zwierzaka i kup chomika...


  10. #10

    Re: Regius

    hmmmm. na biofilu widziałem cos takiego. co nie je i nie pije TYLKO sie dmucha


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •