Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Regius

  1. #11

    Re: Regius

    chleba mu pokrusz powinien zjejść :P

  2. #12

    Re: Regius

    tartą marchewkę i tarty serek żółty podaj


  3. #13

    Re: Regius

    albo zamias regiusa kup sobie pytona siatkowanego najlepiej duzego, ponad 6m
    jest szansa, ze zje mame

    proponuje usunac calego posta


  4. #14

    Re: Regius

    hamowa na maxa, ale co tam najlepiej zniszczyc/////////////

  5. #15

    Re: Regius

    Widzę, że co niektórym "wielkim" terrarystom humorek dopisuje... Nie zastanawialiście się, że jakiś "młodzik" przeczyta takie dwa posty(bo wiecej się nie będzie chciało) i... faktycznie poda chlebek? Zabawne, nie? A co do Ciebie Saurian, to dziwi mie, że mama pozwoliła Ci węża trzymać, nie dowiedziawszy czym się żywi. Choć Twoja wypowiedź powala z nóg, to człkiem poważnie radzę Ci sprzedaj (jeśli masz) tego węża, a kup sobie gada, który żywi się pokarmem z puszki.
    pozdro


  6. #16

    Re: Regius

    gdybyśmy takich osób nie kryrykowali było by ich więcej :/


  7. #17

    Re: Regius

    "kup sobie gada, który żywi się pokarmem z puszki" czyli jakiego ?
    Na twoim miejscu Saurian dałbym sobie spokój z gadami zbieraj ich zdjęcia jak tak bardzo je lubisz, ale o hodowli to zapomnij skoro masz takie podejście

  8. #18

    Re: Regius

    czemu zwierzaki jedzace swierszcze karaczany moge miec dlaczego mam sobie dac spokoj z hodowla ?!?! Doszlem do rzeczy nie mozliwej przekonalem mame na ptasznika !! to moze mi sie uda tez na weza !!


  9. #19

    Re: Regius

    Nie sformułowałem swojej wypowiedzi dość jasno chodziło mi dokładnie o węże.
    No ale skoro do ptasznika przekonałeś to może i do wężą. Powodzenia...

  10. #20

    Re: Regius

    1. Nie sądzę, żeby tego typu wygłupy spowodowały, że mniej osób będzie zadawało takie pytania. Dlaczego? Nie trzeba być specjalnie inteligentnym, żeby zauważyć, że mało kto czyta wcześniejsze posty, bo najprościej "zarzucić" nowy!(choć konstruktywna krytyka jest na miejscu). 2. To forum powinno służyć informowaniu o wężach (niedoczytałem?), a nie rozpowszechnianiu dowcipów (jest do tego specjalny dział). 3. Niech sobie żółwia kupi. W zoologicznych dostanie sypkie pokarmy "w puszce" (nie jestem hodowcą żółwi, może się mylę?). 4. Idealizuje??? hmm... 5. Spadam, bo piszę nie na temat
    pozdro dla wszystkich żatrownisiów i... nie tylko!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •