Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: problem z regiusem

  1. #1

    problem z regiusem

    Witam dziś mo regius zrzucił wylinke.... niestety na pewnej długości ciała(ok.10cm) zrzucił skóre podwójnie... bardzo mnie to zdziwiło!! Ma w tym miejscu jakby wystające krwinki .... takie czerwone!! Prosze o pomoc!! Mogą być tego jakieś konsekwencje ??


  2. #2

    Re: problem z regiusem

    Jakie krwinki?? Co mu wystaje??? Nie bardzo rozumiem. Może zdjęcie?


  3. #3

    Re: problem z regiusem

    Zrzucił skóre podwójnie?!


  4. #4

    Re: problem z regiusem

    Mialem podobną sytuację z moja zbozoweczka przy ocieraniu sie zadarla tak wylinke ze zeszla razem z luskami i widoczna byla tkanka . Przenies go do pojemnika wylozonego wilgotnymi recznikami papierowymi i smaruj masciami przyspieszajacymi gojenie to powinno pomoc bynajmniej u mnie tak bylo a luski zbozowka odzyskala po mniej wiecej 3 wylinkach wiec nie przejmuj sie bedzie dobrze


  5. #5
    ironkapela
    Guest

    Re: problem z regiusem

    Zrob tak jak powiedzial aatus. Masci to najlepiej isc do lekarza rodzinnego i niech on Ci da jakas na recepte. Moze byc "mecortolon N" albo jakias inne dobra masc. Dobre sa masci sterydowe do leczenia kontuzji, takie dla sportowcow.

  6. #6

    Re: problem z regiusem

    Badzo dobry na przyspieszenie gojenie sie ran powierzchniowych jest zel "Purex" lub masc (bez recepty). Jak moj regius mial obtartych kilka lusek na pysku to bardzo pomogl i szybko sie zagoilo. No i oczywiscie pojemnik z papierowymi recznikami to podstawa do czasu zagojenia.


  7. #7

    Re: problem z regiusem

    rzuc zdjecia zanim cokolwiek posmarujesz,bo gadanie na slowo-honoru to lipa.


  8. #8

    Re: problem z regiusem

    jutro zamieszcze fotki... puki co dziekuje za porady... !!


  9. #9

    Re: problem z regiusem

    jeśli chodzi o sparowanie tak jak powiedzieli koledzy wyżej to najlepiej żeby to była maść beż zapachu i z cynkiem (przyspiesza regeneracje naskurka) niewiem tylko proponuje jak coś to komentujcie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •