Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

  1. #1
    geckonum
    Guest

    Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    Mianowicie w Queensland, okolice Brisbane... czy wiecie może jakie tam żyją ciekawe zwierzęta terrarystyczne? Albo przynajmniej do obserwacji wiem że (chyba) jest tam populacja straszyków australijskich i koala, ale torbacze mnie za bardzo nie interesują więc czekam na informacje których może mi dostarczyc nieskończona wiedza użytkowników tego forum
    dzięki, i pozdrawiam!!!


  2. #2

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    W Australii żyją najciekawsze warany, Morelia spilota, inne masiste gadziny też.


  3. #3
    geckonum
    Guest

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    No ale mi właśnie nie chodzi ogólnie o australie bo ona ma kilka tysięcy km wszerz i wzdłuż, tylko o region który opisałem


  4. #4

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    Najważniejsze, że "mieszkają" tamposzczegołne podgatunki Morelia spilota ssp.


  5. #5

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    A bedziesz jechal? jesli tak to przywiez straszyki autralijskie


  6. #6

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    Oj a ten o straszykach... :/ No coolary przydał by się jakiś mały przemyt spilotek


  7. #7

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    jakakolwiek ingerencja we flore i faune australii jest ostro karana


  8. #8
    geckonum
    Guest

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    jesli wyjade to w wakacje, ale juz na stałe, i raczej nie będe przemycac zwierząt tylko samemu starać sie je obserwować mowicie że jakaś morelia żyje w okolicach brisbane? fajnooo to już wiem na co zacząć polowanie (bezkrwawe, za pomocą lornetki) tyle ze narazie szanse są 50:50 ale mam dobre mysli


  9. #9
    Marcin .P
    Guest

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    http://www.snakes.pl/index_species.html tam masz gdzie wystepuje dany pod gat Morelia spilota ssp.


  10. #10

    Re: Zwierzęta terrarystyczne w Australii

    caly czas mowie o okolicach queenslandu: przede wszystkim jest tam tam jaszczurka o dzwiecznej nazwie MOLOCH STRASZLIWY jest to gatunek agamy, oczywiscie Brodacze, jakies tam ptaszniki oraz oczywiscie CZarne wdowy ja reflektuje na wdowke ewentualnie molocha . No i oczywiscie masz rzut beretem o nowej zelandi i okolicznych wysp aby zobaczyc Hatterie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •