Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

  1. #1

    [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    narazie jest skrecona, siatka przybita itd. teraz tylko pogoda duzy basen i jakies konary

    koszt siatki, listew, gwozdzi itd. - około 100zł
    wymiary - 200x200x60



  2. #2

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    No nie wiem nie wiem czy nie wyjdą z tego troche niskie ale ogólnie spoko Pieski będą miały towarzystwo;p

  3. #3

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    a spód?? przecież przejdą, jak nie będzie dna.


  4. #4

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    daj fotke jak skonczysz bo narazie bida:P


  5. #5
    Pawloosh
    Guest

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    A na co im w ogole ta klatka do szczescia? Co z pasozytami? Wiesz, ile w samej glebie, trawie czai sie niebezpieczenstw? Tylko nie pisz, ze "w naturze jest tak czy inaczej..." bo natura to zupelnie inna sprawa... Zupelnie inne warunki... Inne robactwo, ktore moze obsiasc twoje gady...

    Zostaw boasy w terra- takie jest moje zdanie. Tam maja wszystko, co im do szczescia potrzebne.

  6. #6

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    wystawienie na polko to dobra rzecz... nie skandalizujcie.... gadom dobrze zrobi jak pobęda na świrzym powitrzu i prawdziwym słońcu, ale klatka musi byc dobrze zabezpieczona...


  7. #7
    djtommi
    Guest

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    Pawloosh tak na moj gust to on moze powiedizec ze przeciez w naturze jest to samo tym baridzje ze tam sa inne pasozyty ktore wlasnie atakuja takie weze a nasze polskie nie koniecznie moga cos mu zrobic. Cos podobnego kiedys pisal Dr.Robert. moim zdaniem to jest bardoz dobry pomysl tlyko ze lepsza by byla wyzsza klateczka tak zeby mozna bylo jakis konarek w sreodek dac bo tak to bedzie seidziec na ziemi.


  8. #8

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    klatka moim zdaniem jest calkowicie niepraktyczna szczególnie dla tak nadrzewnych weży jak boasy


  9. #9

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    Stein napisał(a):

    > szczególnie
    > dla tak nadrzewnych weży jak boasy


    hmm hahaha

  10. #10

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    hmm moze sa boasy nadrzewne ale po obserwacjach moich gadzinek niepotrzebna by byla wysoka bo one i tak szukaja plaskich powierzchni ewentualnie na wyzszych polkach ale to dlatego bo w terrarium tam znalazly sobie najbardziej odpowiednia temperature

    po drugie pasozyty masz tak samo w terrarium (mozna zrobic cos podobnego na podworku)

    glownie chodzilo mi o to zeby weze mialy troche wiecej swobody bo watpie zeby taka klatke ktos z was w domu postawil (mi by ona z tych wymiarach co jest zajela 1/5 pokoju tzn podlogi) w niej wezyki beda mogly sobie zaczerpnac swiezego powietrza z natury , po drugie duzy basen po trzecie beda mogly sie w calosci rozciagnac i to napewno nie koniec plusów rozumiem napewno sa tez minusy ale te minusy sa tak samo jak w terrarium

    wiec czy zle czy dobrze zbyt wczesnie oceniac ja tylko moge stwierdzic ze nie powinno im to zaskodzic a wrecz przeciwnie kilka godzin w takim czyms

    a co do reszty to okaze.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •