Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

  1. #11

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    ja i tak bym nie pozostawil wezy bez opieki nawet w takiej klatce. Nie lepiej usiasc sobie w ogrodku, otworzyc zimne piwko a weze wpuscic na drzewko posiedzisz sobie na sloneczku z 2-3 godznki dziennie, zrelaxujesz sie ty i toje weze. pozdrawiam

  2. #12

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    no i wlasnie tak zrobie, przeciez ja nie mowie ze weze zostawie bez opieki no wy mnie wogole nie sluchacie


  3. #13

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    PyRyLy ==> No to to już by był chyba najgenialniejszy pomysł. Zresztą swego czasu była dyskuzja na temat "Jak ściągnąć węża z drzewa" Możliwości prawdę powiedziawszy jest nie za wiele, a jedna gorsza od drugiej :/

    Fryzjer ==> A według mnie to świetny pomysł taka klatka. O ile pogoda dopisze to będzie w sam raz dla gadzinek Mam tylko nadzieję że masz spokojny odosobniony ogródek - pamiętaj o babciach-Rambo i innych histeryczkach szwendających się po ulicy


  4. #14

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    fajne a nie boisz sie pasozytow?


  5. #15

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    DEXiu - ojciec ma kamienice i z czym wiaze sie podworko na tylach domu (dostep mam tylko ja, siostra, matka i ojciec chyba ze ktos przejdzie przez mur co wiarze sie z spotkaniem albo ze mna albo z kims z rodziny albo z psami no i z boaskami jak bedzie pogoda), ewentualna babcia to moze przyjsc ktora mieszka ulice dalej ale to ona sama lubi ogladac moje boaski w terrarium

    Obywatel_Snejk - Jak to ktos kiedys powiedzial "Nie boją sie tylko idioci"

    PyRyLy - hmm jakbym wpuscil gadzinke na moje orzechy to do sciagniecia ich musialbym drabiny uzywac


  6. #16

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    HEH Klatka SPOX !! A czy tam z tyłu nie widac Czasem klatki ze szczurkami które tak smacznie wcina mój boas ?:> :P

  7. #17

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    adrian16 jesli chodzi ci o tą w prawym górnym rogu to własnie to jest ta klatka


  8. #18

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    hehe no adrian z tej klatki w prawym gornym rogu juz tyle szczurów przyszlo na swiat ze hej


  9. #19

    Re: [ZDJECIE]Klatka, ogrodzenie dla boaskow

    Nice... Moze skorzystam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •