Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Szczęka regiusa....

  1. #1

    Szczęka regiusa....

    Ok sprawa wygląda następująco od jakiegoś czasu zauwazyłem ze dolna szczeka mojego regiusa jakby się skórczyła , tzn. niejest juz tak ściśle złączona z górą przez co widać przednie górne zęby. Niestety nie mam foto.Nie wiem co to moze być , moze to być spowodowane wylinką ? Dodam że pokarm pobiera normalnie.


  2. #2

    Re: Szczęka regiusa....

    Znaczy to wygląda tak jakby miał regresję dolnej szczęki (czyli tak jakby mu się cofnęła)? Dziwna sprawa. Jeśli to mu się utrzymuje od dłuższego czasu to może jakaś wada rozwojowa która się ujawnia z wiekiem albo co. Albo też inna możliwość - uszkodził sobie szczękę podczas np. polowania - uderzył o coś i teraz nie może spowrotem nastawić.


  3. #3
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: Szczęka regiusa....

    Może to być obrzęk górnej szczęki. Trzeba otworzyć pysk i ocenić sytuację (zaczerwienienia, martwice). Lepiej do lekarza.


  4. #4

    Re: Szczęka regiusa....

    DEXiu wada rozwojowa moze w przypadku młodego regiusa ale nie u dorosłego samca sorry ale niedopisałem tego :]

    Jarek Zajączkowski całkiem możliwe poczekam do wylinki i zobacze co się będzie działo , obejrze też wnęcze pyska.


  5. #5

    Re: Szczęka regiusa....

    Wczoraj przeszedł wyline i szczęka jest już w własciwym miejscu , przynajmniej w większości a cofnięcie widać bardzo minimalne.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •