Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: wysylka molurusa poczta??

  1. #1
    wh6fxe
    Guest

    wysylka molurusa poczta??

    witam.
    na dworze cieplo...... sprzedawce odemnei dzieli kilkaset km.
    czy mozna wysylac molurusy poczta paczka priorytetowa z napisem ostroznie?? jak tak to prosze o porady jak go zapakowac?? (molurus ma okolo 70cm)


  2. #2

    Re: wysylka molurusa poczta??

    mozna wyslac w ten sposob weza. zapakuj go w jakis worek przepuszczajacy powietrze (lniany) nastepnie do jakiegos sztywnego pudla wylozonego wata albo gazetami, zeby sie nie poobijal, porob dziurki w opakowani, zeby sie nie udusil i wysylaj. nic mu sie nie powinno stac,.


  3. #3
    ironkapela
    Guest

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Jezeli nie masz worka lnianego, to zawsze mzoesz uzyc skarpetki. I tak jak mowi Ser. Sztywne pudlo ze wentylacja, jakies "amotyzatory" i mozesz wysylac.

  4. #4

    Re: wysylka molurusa poczta??

    skoro Was dzieli tylko kilkadziesiąt km to zastanów się czy nie lepiej wydac te pieniądze na autobus i mieć pewność, że wąż dotrze bezpiecznie.


  5. #5

    Re: wysylka molurusa poczta??

    aaa sorki źle przeczytałem - kilkaset km to już inna sprawa ja dostałem mahonia ostatnio pocztą. Tylko że teraz są upały wiec dobrze by było zapytać o jakąś opcje ŻYWE ZWIERZE bo ponoć taka jest.


  6. #6

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Ja osobiście nigdy nie wysłałbym gada pocztą. Lepiej PKP.


  7. #7

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Jest opcja zywe zwierze, koszt paczki do 1kg to 10zl. Jedyne co trzeba zrobic, to napisac na paczce co jest w srodku i ze jest to waz niejadowity


  8. #8
    wh6fxe
    Guest

    Re: wysylka molurusa poczta??

    a no wlasnie...... co do opcji wysylki poczta. czy tak jak napisal specter wystarczy napisac co tam jest czy moze dadza na poczte jakis dodatkowy kwitek??bo przeciez nie bede wysylal normalna paczka;/ bo po 1 bym sie o niego bal a po 2 to by sie zczaili jakby byly dziurki i czy taki molurus 70cm bedzie wazyl do kg??

  9. #9
    wh6fxe
    Guest

    Re: wysylka molurusa poczta??

    aa...... co do skarpetki. czy to tez jest bezpieczne tak samo jak worek lniany??

  10. #10
    ironkapela
    Guest

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Ja wysylalem w skarpetce i wezyk doszedl caly i zdrowy :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •