Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: wysylka molurusa poczta??

  1. #11

    Re: wysylka molurusa poczta??

    I tak robią z tą paczką co chcą (opcja "przed południem" dotarła o 19), wiozą ją w upale na półce pod oknem i walą pudłem o stół przy dostawie. Wszystko to na raz! Nigdy nie zgodzę się na wysłanie, lub odebranie węża drogą pocztową.

  2. #12

    Re: wysylka molurusa poczta??

    WOW
    A juz myslalem, ze tylko ja uwazam, ze wysylka weza poczta to barbarzynstwo.


  3. #13
    wh6fxe
    Guest

    Re: wysylka molurusa poczta??

    do morda.... czy istenieje taka opcja jak pisales?? jak tak to jak sie to zamawia/wypisuje??
    a co do wysylki........ skad wiesz ze tak jest z tymi paczkami?? skoro tam sa zwierzeta to powinni uwazac..... pocztowi tez ludzie:]

  4. #14

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Oni mają w dupie co jest w środku - nawet jak napiszesz, że to waza z dynastii Ming to i tak zrobią co chcą. Dla mnie wysyłanie węży pocztą jest czymś (nie dokończe bo drudno nie uzywając wulgaryzmów)


  5. #15

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Zamiast poczty polecam firmy kurerskie. W taki sposób otrzymałem wężyka kiedy było chłodno i dotarł cały i zdrowy. Ale w sumie był pakowany przez p. Sułka to eni ma sie czemu dziwić. Lepiej dać wiecej ale mieć bezpieczniejszy transport


  6. #16

    Re: wysylka molurusa poczta??

    IMHO tylko idioci wysyłają zwierzęta pocztą. Mało razy czytaliście jak załatwili je w trakcie ?
    Mało paczek widzieliście w życiu, że nie wiecie jak się z nimi obchodzą ?
    Kurier, lub PKP przesyłka konduktorska.


  7. #17
    ironkapela
    Guest

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Ja jesli chodzi o gady to zawsze wysylam DHL'em.

  8. #18

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Pocztex ma takie opcje. Ale absolutnie nie polecam.

  9. #19

    Re: wysylka molurusa poczta??

    ja kilkakrotnie wysylalem gady poczta, sam tez a droga otrzymywalem i zawsze bylo ok

    trzeba wykupic opcje priorytet (dodatkowa oplata 1zl) i opcja ostroznie (dodatkowa oplata 50% chyba) na pudelku zawsze piisze wyraznie zywe zwierze ostroznie, nie precyzuje co jest w srodku, na poczcie oczywiscie jest senscja, ale zawsze mowie ze zolwik, tak dla bezpieczenstwa

    kolega co ma hodowle ptakow wysylal poczta kanarki, bazanty, kury i inne ptactwo ozdobne i raczej nie bylo problemow (z tego co mi mowil to czasami z kanarkami, jak poczta nawali bo sa wrazliwe na brak pokarmu)
    no ale gadow ten problem nie dotyczy


  10. #20

    Re: wysylka molurusa poczta??

    Opcja ostrożnie i priorytet WYKLUCZA wysyłanie zwierząt. Nie można wysyłać zwierzat pocztą inaczej niż POCZTEXEM. Możesz sobie pisać na pudełku co tylko masz ochotę, niestety mają to w d... i do niczego nie są zobwiązani.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •