Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Co za akcja :))

  1. #1

    Co za akcja :))

    Dopiero tydzien mija jak wpuscilem nowa samice cheynei do samca do terrarium...a juz jaja ))
    Najpierw samice przestal jesc, nie wciagnal nic, a przedtem nie jadl dwa tygodnie przez wylinke,zaznaczam ze normalnie konsumuje wszystko jak odkurzacz!
    Potem zaczal lazic za samica i usilnie klasc swoj lebek na jej leb (ona ma glowe ze 3 razy wieksza!).Samice to troche irytowalo wiec strzepywala go potrzasajac glowa.
    Skonsultowalem sie z znajomym, duzym hodowca spilot i okazuje sie...ze mojemu samcowi ciurlac sie zachcialo!!!!
    Niestety w tym sezonie jest juz za pozno,ale na przyszly rok uuuu, sie bedzie dzialo!


  2. #2

    Re: Co za akcja :))

    No no no to sie zapowiada ciekawy przyszły sezon dla Ciebie. A widać że samczykowi na amory sie zebrało wkońcu lato nadchodzi


  3. #3

    Re: Co za akcja :))

    "Dopiero tydzien mija jak wpuscilem nowa samice cheynei do samca do terrarium...a juz jaja ))"

    ja to troche inaczej zinterpretowałem. Z początku myslałem ze juz zniosła


  4. #4

    Re: Co za akcja :))

    hehehe,nie nie,znaczy sie w tym sezonie juz zniosla ale nie dla mnie jeszcze
    dla mnie mam nadzieje w przyszlym.


  5. #5

    Re: Co za akcja :))

    Powodzenia, młode cheynei są zarombiste oby było ich jak najwięcej


  6. #6

    Re: Co za akcja :))

    hmmmm tak będziesz samiczke katował co roku nowe jajka? :>


  7. #7

    Re: Co za akcja :))

    no oczywiscie ))


  8. #8

    Re: Co za akcja :))

    Zbyt częsta eksploatacja samic - prowadzi do ich znacznego odwapnienia , skraca ich życie oraz sprawia iż jakość jak i liczebność miotu drastycznie spada.


  9. #9

    Re: Co za akcja :))

    Z tego co sie orientuje to spiloty powinno sie dopuszczac raczej tak jak inne delikatniejsze nadrzewne dusiciele (np. hortulanusy czy viridisy) czyli co drugi sezon.


  10. #10

    Re: Co za akcja :))

    w ogóle najlepiej wszystkie węże co drugi rok, chyba, ze masz dużo kasy i na prawdę silną samicę (taką intensywnie eksplowatownaą trzeba bardzo obficie karmić drobnym pokarmem - to kosztuje, z rezsztą nie każdy wąż chce tyle jeść!).


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •