Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Co Lepiej Urzyć ?????????

  1. #1

    Co Lepiej Urzyć ?????????

    Witam mam takie pytanie co lepiej urzyć do ogrzania terraiumw nocy dla pytona żarówke Night Glo czy kabel grzewczy ?? co jest bardziej oszczędne tz daje wiecej ciepła a mnie prądu zrzera ???:>

  2. #2

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    Urzyj może wyszukiwary ?
    Kurde, czy każdy z zapytaniem zawsze musi zakładać nowy topic, zamiast poczytać istniejące ? np z ostatnich 2 - 3 dni ??
    BTW, warto też urzwać słowników, WORDów i innych Writerów, zamiast walić takie błędy rze arz w oczy szczypiom :|


  3. #3

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    może ktoś jest dysortografikiem ??

  4. #4
    dr Robert
    Guest

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    Tym bardziej i częściej powinien używać słowników.


  5. #5

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    Stary, skończ pieprzyć bzdury.
    Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem.
    Wiesz co to jest WORD, lub Writer ??
    Najlepiej być nieukiem i mieć wszystko w dupie i zasłaniać się dysortografią/dysleksją
    Słownik w łapę i kuj na blachę słówka, proste nie ?
    Jeżeli jednak jeteś aż takim leserem że ciężko ci poświęcić na to czas, to używaj edytorów textu.


  6. #6

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    zgadzam sie z tym że powinien poszukać w starszych tematach ale nie denerwójcie sie tak każdy może sie mylić
    PIS


  7. #7

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    wiecie co ja nie wiem to forum to normalnie jest co najmniej chore ataka agrersja jak nie chcesz to się nie wypowiadaj a nie nabijacie sobie bezsensowne posty,same cfaniaki internetowe :/ chce się przez to dowartościować czy co ??? cieszy was to że jesteś na forum dłużej i wszystko wiecie!! po prostu nie musis odpowidać nie che nie odpisuj i tyle !!

  8. #8

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    zapomniałem że na forum są sami idealni ludzie,którzy wszytko wiedząc nie robią błędów i sa bogami forum !! pozdroo i wogóle przez moda temat do kosza bo nie na temat piszecie !!

  9. #9
    pasiu
    Guest

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    wylózuj stary, olej to, niekturzy sie takimi órodzili i nic z tym nie zrobirz.

    -try this - "IGNORANCE IS BLISS" - after that you should feel much better :0

    pozdro

  10. #10

    Re: Co Lepiej Urzyć ?????????

    po prostu keidyś ih zje własne ego,a forum jest po to by sie pytać a nie piepszyć głupoty !!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •