Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

  1. #1

    Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe,wiecie moze czym to moze byc spowodowane.Miał ktos z was moze taki przypadek ze waz cisnie z całej siły w przednia szybe?

  2. #2

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Jakiej jest wielkości? Jakiej jest wielkości jego terrarium? Czasami węże robią tak bo chcą się wydostać, a czasami bo "nos" je swędzi.

  3. #3

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Ma 180 cm.Terra 140x60x40 waz czesto pełza u mnie po pokoju.Z głodu mogłby tak wariowac?Nie jadł ok 3 tyg.

  4. #4

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    raczej normalne zachowanie moje węze też często smarują pyskiem po szybie , jednak 1.80 m molurus powinien miec juz większe terrarium najlepiej docelowe czyli minimalnie 220x100.

  5. #5

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Kurde wiesz to dziwnie wygladało tak jakby miał sobie zaraz krzywde zrobic.Ze zmiana terra poczekam,gdyz moj waz jest czesto wypuszczany na spacery po pokoju.

  6. #6

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Też mam podobne doświadczenia. Co prawda moja gadzinka nie pcha się na siłę przez szybę, ale również zauważam czasami duże pobudzenie i szukanie dziur i otworów w drzwiczkach terra, tak jakby się chciała wydostać. Zjawisko to obserwuję zwłaszcza po spacerku gadzinki poza terra. Może podoba im się na wolności


  7. #7

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Może to być spowodowane za małym tera. Wąż to nie legwan, czy waran który lubi hasać poza terrarium:/ Zmień mu na większe, a głodówką się nie przejmuj- zgłodnieje to zje


  8. #8

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Ta głodówke ta ja mu robieTo jest zdrowe dla weza.Weze tez lubia hasac,niekturzy twierdza ze nawet powinno sie je wypuszczac na ogrod jesli to due dusiciele.

  9. #9

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Moje boaski jak je często wypuszczałem to później same chciały wyjść na spracer i robiły to co twój tygrysek.Teraz wyciągam je tylko na 5 min raz w tygodniu i już tak nie robią.


  10. #10

    Re: Pyton tygrysi probuje wypchnac szybe

    Nie jestem pewien do konca czy to jest spowodowane wyciaganiem go z terra,poniewaz wyciagam go 2-3 razy w tygodniuna jakies 10 min.Samca wyciagam raz w tygodniu i zachowuje sie podobnie chociaz w mniejszym stopniu.Jednak ta odpowiedz wydaje mi sie najsensowniejsza jak do tej pory

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •