Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Python regius

  1. #1

    Python regius

    Od jakiegoś czasu posiadam samice pytona królewskiego mierzy ona okolo 90 cm zjada mi wszystko co się rusza i jest w stanie pokonać. Przyjmuje żywy pokarm lecz po obfitym najedzeniu 4 myszkami naraz nie wypróżniała mi się przez 22 dni moim zdaniem jest tu coś nie w porządku poniewarz jak sie wypróżnila to kalu jak na taki pokarm było bardzo mało!!! Jeśli mogę was prosić to pragnął bym się dowiedzić co musze zrobić aby wąż wyprożnial się tak jak inne moje węże czyli 6 dni po zjedzeniu myszki
    Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich terrarystow z forum

  2. #2
    djtommi
    Guest

    Re: Python regius

    opisz lepiej warunki panujace w terrarium


  3. #3
    ironkapela
    Guest

    Re: Python regius

    Predkosc wyprozniania sie jest zalezna od predkosci trawienia, a ta znowu zalezna jest od warunkow panujacych w terra. Im cieplej, tym waz szybciej trawi. Jak dla mnie to 22dni to dosyc dlugi okres, wiec jezeli uwazasz ze warunki w terra sa odpowiednie, warto przejsc sie do weta, albo napisac do dr Jarka Zajaczkowskiego. Pozdrawiam


  4. #4

    Re: Python regius

    wilgotność mam utrzymywana na poziomie około 70% nigdy nie ma czegos takiego aby wąż nie mial dostępu do świerzej wody destylowanej zawsze jest bardzo aktywny i spokojny w kontakcie z czlowiekiem lecz nie ma tego samego z myszkami i wszelka karmówką jest bardzo przepadzisty mogłby jeśc i jeść i jeść ......

    POZDRAWIAM

  5. #5

    Re: Python regius

    zapomnialem o temperaturze w terra jaka panuje to 25 stopni czy coś takiego zależy w jakim miejscu terra al będe zakladał kabelek grzewczy

    POZDRAWIAM

  6. #6

    Re: Python regius

    25 stopnie dla regiusa to troche mało ja mam temerature u mojej samiczki regiusa 90cm 25 w najchłodniejszy a w najcieplejszym ok 30-31st wiec sam wąz wybiera sobie gdzie chce przebywać !!


  7. #7

    Re: Python regius

    właśnie że 25 ma tak mniej więcej ale w najcieplejszym miejscu będzie mail napewno więcej w tym przypadku pod żarówką

    POZDRAWIAM

  8. #8
    ironkapela
    Guest

    Re: Python regius

    Czlowieku!!! Weze nie powinny pic wody destylowanej!! Ani nawet miec z nia cokolwiek wspolnego.


  9. #9

    Re: Python regius

    Od kiedy to daje się wężom wodę destylowaną do picia!Zastanów się co robisz przegotowaną tak ale nigdy destylowaną!A najlepiej jak byś poczytał trochę literatury o żywieniu i zależności czasu trawienia od temperatury w terrarium.To moja uwaga w tym temacie.

  10. #10

    Re: Python regius

    przepraszam ale woda destylowana w moim slowa znaczeniu jest wodą bez jakiegokolwiek kamienia poniewarz wężomi może się osadzić w nerkach kamień a co za tym idzie to sami wiecie

    POZDRAWIAM

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •