Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zbozówka

  1. #1

    Zbozówka

    Jako nowy wlasciciel zbozówki mam do was pytanie (ok. 30 cm)

    Jakie jest prawdopodobienstwo, ze zbożowka mnie pokąsa? jesli nie bede wykonywal gwałtownych ruchow jak i waż pozna doskonale moj zapach.
    Jest to moj pierwszy wąż dlatego mam pewne obawy.

    Btw. Jesli by do tego doszlo, ze wąż mnie pokąsa jak mam na to zareagowac?


  2. #2

    Re: Zbozówka

    Zbozówki ta weze kture bardzo zadko kasaja a jak by cie juz ugryzl taki 30cm gigant to tym sie nie przejmój bo niepowinno ani troche bolec

  3. #3

    Re: Zbozówka

    NIe wielkie a moze wielkei zalezy jaki jest osobnik. Jeśli nei bedziesz wykonywać gwałtownych ruchów bedzie dobrze. Jeśli Cie pokąsa jedz do szpitala natychmiast a tak powaznie to nic nie robisz nie machaj ręką tylko pozwól odejść spokojnie wężykowi i tyle A jeśli pokąsa to może wypłać placka po gębie mu a bedzie lepiej (żart)


  4. #4

    Re: Zbozówka

    OD momentu kiedy to murinus mnie pokasal wole pytac o all :> -_-;;


  5. #5
    Conqueror
    Guest

    Re: Zbozówka

    no to miałeś takiego węża, a o takie banalne rzeczy pytasz...

  6. #6
    Conqueror
    Guest

    Re: Zbozówka

    Mój zbożowy ma niecały metr i gryzie tylko kiedy poczuje zapach ofiary a później się łapę do terra włoży ...ale to nic nie boli... nawet uszczypnięciem tego nie można nazwać (delikatne muśnięcie), o obrażeniech nie wspomnę No i młode takie jak twoja też gryzą bo są nie oswojone (młode także fajnie walą ogonem w podłoże)

  7. #7

    Re: Zbozówka

    wydaje mi sie, ze zygfrydowi chodzi i pająka a nie o eunectusa :P


  8. #8

    Re: Zbozówka

    też myśle, ze o pająka, bo e. murinus u nas raczej nie uświadczysz w domowych hodowlach... ktoś tam miał (chyba P. Witold Płucik?), ale aktualnie wylądowały - z tego, co pamiętam - w jakimś ogrodzie zoo.


  9. #9

    Re: Zbozówka

    Tak, tak chodziło mi o tego "spokojnego" pajaczka -_-;;


  10. #10

    Re: Zbozówka

    jak nie spostrzeżesz momentu kiedy ta bestia cię upierdzieli pewnie nawet nie zorientujesz się, że ciebie wąż ugryzł.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •