Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Regius ghana-prdzoe o jakies info i fotki

  1. #1

    Regius ghana-prdzoe o jakies info i fotki

    Witam!Chailbym prosic o jakies fotki tego weza i informacje . CZy to jest ta podstawowa wersja ktora jest opisywana na tej strionce w dzile gatunki ??


  2. #2

    Re: Regius ghana-prdzoe o jakies info i fotki

    Pewnie chodzi CI o wypowiedz korsakowa , on mówiac regius ghana miał na myśli osobnikiz ferm takie jakie w większosci sa u nas sprzedawane. To normalny regius,ghana to miejsce ich występowania , są jeszcze regiusy urodzone w hodowlach które są znacznie mniej problematyczne.


  3. #3

    Re: Regius ghana-prdzoe o jakies info i fotki

    taki regius to jest zwyczajny regius, ale sprowadzony ze swojej ojczyzny: z ghany.


  4. #4

    Re: Regius ghana-prdzoe o jakies info i fotki

    aha rozumiem . Dzieki za pomoc


  5. #5

    Re: Regius ghana-prdzoe o jakies info i fotki

    a gdzie mozna dostac regiusy z hodowli ?? A np jak kupie regiusa z ghana i urodza mi sie mlode ( zakaladam przykladowo) to wtedy te urodzone beda mniej problematycznE??


  6. #6

    Re: Regius ghana-prdzoe o jakies info i fotki

    a kto powiedzial ze mlody ur w ghanie na tzw "fermie" bedzie problematyczny ?
    problemy sprawiaja przewaznie osobniki przywiezione doroosłe, ktore zostały odłowione z naturalnego srodowiska, a jesli chodzi o osobniki mlode to nawet te ur w Polsce w tzw "hodowlach" sprawiaja czasem problemy i nie jedza, jeszcze co do tych iur i sprowadzonych z Afryli to istnieje prawdopodobienstwo ze moga miec jakies pasozyty(ale to nie znaczy ze je maja i musza miec!!)

    ja sam mam takiego z odlowu i podsumowujac - zadnych problemow, zadnych robakow - zajefajny wąż!! :-)

  7. #7

    Re: Regius ghana-prdzoe o jakies info i fotki

    ... problemy sprawiają również młode bez odpowiedniej kwarantanny, odrobadzenia, przewożone w złych warunkach itd itp.
    Ponoć regius CB lepiej się rozmnażają (?), jesli chesz takiego kupic to zaglądnij albo na jakąś giełdę (w Pradze nie wiem, dokłądnie, keidy będzie, ale tam na 100% będą), albo choćby zapytaj Evokera - przypusczzam, zę on może mieć conieco na sprzedaż.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •