Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Regius Niejadek

  1. #11

    Re: Regius Niejadek

    ALE O TAKICH PROBLEMACH Z JAKIMI ON SIE SPOTKAL JEST PRAWIE WSZEDZIE NAPISANE!

    - a jego niewiedza swiadczy o tym, iz najprawdopodobniej nie zaglebial sie w problematyke tego gatunku przed swoim zakupem ...

  2. #12

    Re: Regius Niejadek

    a on potrzebował szybkiej odpowiedzi, nie miał czasu szukać....
    jeśli ktoś nie chce odpowiadać, to niech nie odpowaida... a wy tu jakieś lincze uprawiacie.


  3. #13

    Re: Regius Niejadek

    Napisz do mnie na GG to ci conieco podpowiem GG7115199 jacek

  4. #14

    Re: Regius Niejadek

    on potrzebowal szybkiej odpowiedzi i nie mial czasu szukac.....

    :/ no no moim zdaniem taka wiedze powinien posiasc przed nabyciem weza a nie teraz sie pyta i sie martwi :P

    ja weza jeszcze nie mam(klopoty finansowe) ale siedze na tym forum juz z 2lata (z jedna przerwa 4miechy) i czytam o regiusku... i jak sobie go sprawie bede mial dostateczna wiedze na temat jak sie nim zajmowac...!! (w sumie po 2 latach na forum to bede mial wiekrza nic dostateczna wiedze:P)


  5. #15

    Re: Regius Niejadek

    "większą" panie poprawny....

    zgodze się, ze chłopak powinien najpierw zdobyc troche wiedzy, ale tego nie zronbił, a opieprzanie go nic nie porpawi.


  6. #16

    Re: Regius Niejadek

    o wezu maxymalna wiedze w miare mozliwosci powinno sie wiedziec przed zakupem a nie po ... (chodzi mi o takie podstawy jak problem karienia u regiusa...) jesli takowa by kiedys pozyskal t nie musialby zadawac takiego laicznego pytania....

    Pzodrawiam ;-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •