Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Regius Niejadek

  1. #1
    winiok
    Guest

    Regius Niejadek

    Witam Mam Regiusa 50cm ale cos nie chce jesc mam go od 13 czerwca po tygodniu zjadł umnie 1 myszke i od tamtego czasu nie zjadł nic dzis rano prubowalem mu wlozyc glowke zmoczona w wodzie do paszczy ale cos nie szlo :P qrde nie wiem czy mam sie martwic czy nie czy to normalka ze tak dlugo nie jadł


  2. #2

    Re: Regius Niejadek

    fajny jestes po 3 tygodniach pchasz mu do ryja mysz. brawo !!


  3. #3

    Re: Regius Niejadek

    a ja bym Ci tak kurczka do "paszczy" sprobowal wcisnac, jakabys był niegłodny, ciekawe jakbyś Ty na to zareagował... :]

    a co do problemu, to poczytaj o tych wezach wiece, to bedziesz wiedzial co i jak troche lepiej , bo widze ze kiepsciutko u Ciebie z wiedzą!
    PS. na poczatek polecam Ci opracowanie Evokera.

  4. #4

    Re: Regius Niejadek

    Witaj
    Zamocz ta mysz w wodzie i sam ja zjedz A powaznie poczytaj o tym gatunku to wiecej zrozumiesz.


  5. #5

    Re: Regius Niejadek

    zrobiłes najgłupszą rzecz jaką mogłęs w tej chwili zrobicn Jezeli głodówka była spowodowana stresem, a nie pasożytami to napewno ten Twój wybryk bardzo uspokoił węża.. Gratulacje pomyslu brania sie za karmienie przymusowe po 3 tygodniach, rozumiem że to tój pierwszy waz ?

  6. #6

    Re: Regius Niejadek

    po protsu zrobiłeś głupote 3ba było kupić sobie homika :| co za ludzie :/


  7. #7

    Re: Regius Niejadek

    A wy zamiast normalnie napisac to musicie kolesia zjechac z gory na dol.
    Po pierwsze waz moze nie byc glodny , po drugie moze to byc zblizajca sie wylinka, lub nie odpowiednie warunki w terra. Jezeli waz zjadl ta myszke to za nic nie powinienes probowac karmic go przymusowo. Teraz tylko musisz miec nadzieje ze waz po jakims czasie zacznie jesc. Napisz jaka masz wilgotnosc, temperature i wielkosc terra.


  8. #8

    Re: Regius Niejadek

    nosz qrde ale co gosc robi ...!! on chyba nie wie nic o wezach i nic o nim nie czytal skoro po takim okresie czasu juz rpzymusowo go karmic probowal, w kazdym przeciez lepszym opraowaniu o tym wezu i na wikszosci stron www sa problemu z jedzeniem opisywane co i jak, i ze karmienie przymusowe to ostatecznosc!!


    proponuje Ci chlopie jakiegos gryzonia kupic sobie lepiej a weza oddac albo odsprzedac osobie kompetentnej!

  9. #9

    Re: Regius Niejadek

    spoun - jak jakieś dwa lata temu startowałem z węzami to też popełniałem głupie błędy, no noie takie, jak ten, ale np. zdarzyło mi się źle ustawić temp. w terrarium i wąż kilka godzin siedział sobie w 40 stopniach itp... nie wolno nikogo skreślać za błędy...
    zwierzakowi nic się nie stało, osobiście wierze w regiusy i nie sadze, żeby po jednym takiem przypadku nabawił się jadłowstrętu.


  10. #10

    Re: Regius Niejadek

    kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •