Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Jakie terra dal tygrysieko??

  1. #11

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    to zalezy od wymiaró węza i zbiornika...


  2. #12

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    Wąż ma około 40cm długości(zamierzam go dopiero kupić), pierwszy zbiornik ma ponad 30l, a drugi ponad 60l (z tego co mi mówiła koleżanka). Nad wymiarami terrarium docelowego jeszcze myślę.

  3. #13

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    nie interesuje mnie objętość, tylko wymiary w cm (dłxszerxwys), ale 30l ?

    zgaduje, zę jest to coś koło 50x30x20 cm, więc wydaje się być za małe, głównie za niskie...


  4. #14

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    Ok, więc ma ono następujące wymiary: 41x33x27.

  5. #15

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    na już by od biedy mogło być, ale troche szkoda sobie głowe zawracać, może od razu daj do tego większego... to jest imo troche za niskie...


  6. #16

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    Tylko wiesz, to małe ja mam w domu i nad nim pracuję, a to większe będę miał we wrześniu(chyba, że coś wcześniej zorganizuję).
    Gdybym je miał już teraz to bym od razu do niego Boa wsadził

  7. #17

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    sprawa jest prosta - nie masz dostatecznie dużego zbiornika, to nie masz węża - przynajmniej w moim odczuciu...
    Do wrzesnia ten wąż przerośnie to terrarium o głowe (młode boasy dosć syzbko rosną)


  8. #18

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    Grochu nie przesadzaj , ile razy kupiles pierw zwierze bo " była okazja , lub coś " i przetrzymywałeś w faunboxie ? Szlakr go nie trafi


  9. #19

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    Grochu ma racje - jak nie masz miejsca nie masz zwierzaka - fundamentalna zasądą jest stworzenie odpowiednich warunków a później zakup zwierzaka - pozwala to uniknąć wielu przykrości jak i zapewnia komfort zwierzęciu.


  10. #20

    Re: Jakie terra dal tygrysieko??

    o ile niektóre gatunki nawet lepiej hodować w przyciasnawych terrariach, to dusiciele nadrzewne bezwzględnie wymagają dżych przestrzeni...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •