on chyba mówi o tym " jadalnym " piasku z zawartością witamin itp itd . widziałem taki pare dni temu w Lubelskim zoo-hicie ( cholernie drogi 30 zł za 0,5 kg czy 1 kg ). A napisane zebys zmieniał 2 razy w tygodniu zeby ci go wiecej szło