Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: piasek mineralny.

  1. #11

    Re: piasek mineralny.

    dlaczego ciężko? nie ma w zoologiku? nie widze problemu - można zamówić, od razu większą ilość, zęby koszta przesyłki tak nie biły po *zadku.


  2. #12

    Re: piasek mineralny.

    Torf można kupić w KAŻDYM sklepie ogrodniczym. Koszt 80 litrowego wora to około 8-10 zł. Nie ma chyba takiego miejsca w Polsce, w którym nie można przy odrobinie wysiłku kupić torfu. Kokos wysyłkowo też można nabyć, nie narażając się na bankructwo - sprasowany jest dość lekki i wysyłka nie przesadnie podnosi cenę.

  3. #13

    Re: piasek mineralny.

    ja tam używam włókna kokosowego i nie narzekam a kosztuje mnie mniej od zwyklego torfu , 2.20 za 1 kostke ( 5 litrow ) taki na wage w lubelskim sklepie botanicznym na bernardynskiej , niczym sie nie rozni od tych firmowych za 9.99 ; )


  4. #14

    Re: piasek mineralny.

    Hyhyhy. To nie sa zadne kombinacje tylko mieszam piasek z wloknem kokosowym... lepszy efekt daje.
    Piasek ma date i pisze ze jest to piasek mineralny, ale raczej nie ten po 30 zl bo moj kosztowal 3.50 za poltora kilograma hyhy wiec tez nie przeplacam.
    Pozatym wydaje mi sie ze wieli ludzi miesza piasek z kokosem czy jakims torfem nie tylko ja.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •