Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: JAk szybko rosna boa ?

  1. #1

    JAk szybko rosna boa ?

    Witam! Jak sztybko rosna boa?? Czy zmienaiaj ubarwienie bo jak sie rodza to sa jasne a pozniej jakby zlotkna i ciemnieja! Chodzi mi o imperatoty


  2. #2
    MIDO
    Guest

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    Tak dosc czesto zmieniaja ubarwienie wraz z wiekiem.Zobacz sobie fotki doroslych i mlodych b.c.i a zobacztsz różnice.CO do wzrostu węży to sprawa niejest taka łatwa wzrost zalezy od takich czynnikow jak zywienie,warunki hodowli,kazdy osobnik moze w rozym tepie rosnac a pozatym od takich czynnikow jakimi są geny danego boa.Takrze płeć ma znaczenie ale mniejsze.ZObacz sobie np boasy od adsnake te ktore urodzily sie w lutym 2004 widac u nich jak z wiekiem doroslym zmieniaja kolory.To samo można zauważyc u Albino ktore wraz z wiekiem traca troche jaskrawosć koloru.


  3. #3

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    rozumiem Dzieki MIDO za pomoc ! bo an poczatku sateki jaby bardzo jasne a pozniej juz bardziej przypominaja regiusa tak??


  4. #4

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    MA Ktos z WAs foty mlodych i doroslych boasow imperatorow stanadardowo ubarwionych ?? Bo chce kupic w Szreku w Warszawie i chodzi mi o to jak beda wygladaly jak beda mialy np rok . O wlasnie moe ktos z WAs wie jakie to imprezatroy?


  5. #5
    MIDO
    Guest

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    Masz kilka populacji B.c.imperator i kazda z nich troszke inaczej wygląda.Najlepiej poszuak sobie na róznych stronach fotek bo jest naprawde bardzo wiele zdjeć tam.


  6. #6

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    Ja właśnie w środę kupiłem w „Szreku” małego Imperatora.
    Nie wiem jak będzie dokładnie wyglądał za rok, to zależy od wielu czynników.
    Wiem jednak, że z wiekiem zjaśnieje.
    Wydaje mi się, że jak będzie dorosły, to będzie podobny do tych Boa ze zdjęć w opisie tego gatunku na terrarium.com.pl
    Tak mi się wydaje

  7. #7

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    własnie co do tych Szrekowskich imperatorów , ktoś wie dlaczego takie tanie ? Zkundlone troche czy coś ? swoją drogą zastanawiam sie dlaczego na stronie shreka nie pisze ze imperator tylko boa constrictor


  8. #8

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    imperatory są tanie, poza tym te nasze "czyste" są na ogół oceniane wizualnie, bez udokumentowanej linii, pochodzenia itd., nie wiem, jak to jest w szreku.


  9. #9
    MIDO
    Guest

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    Inaczej zapytaj sie jaka to jest populacja imperatora.Albo jak niewie sprzedawca jaka to populacja moze to określic na podstawie wyglądu boa .


  10. #10

    Re: JAk szybko rosna boa ?

    Czyste imperatory z papierami kosztuja najbidniej 500-600 zł


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •