Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Czy kupywać jadusa?

  1. #11

    Re: Czy kupywać jadusa?

    Pomijając już aspekty prawe, humanitarne i jak dla mnie moralne (skracanie życia), to sądząc po Twoim profilu to zbyt dużego doświatczenia nie masz. I uważasz że podołasz Crotalusowi ???, to może od razu Bitis arietans ???, troche samokrytyli !!!, hodowla jadusów nie dość że nielegalna w Polsce, jest obarczona dużą odpowiedzialnością i ryzykiem. Jest tyle pięknych, łatwo dostępnych, NIE niebezpiecznych węży


  2. #12

    Re: Czy kupywać jadusa?

    Ja mam lepszy pomysł wybierz się do lasu i złap sobie żmiję zygzakowatą jak potrafisz zrobić gołymi rękami bez potrzebnego sprzętu to sobie go kup. Ps ciekawy jestem ile razy żmijka cie capnie zanim ją złapiesz, trochę logiki.Pozdrawiam Marek


  3. #13

    Re: Czy kupywać jadusa?

    Pomysl, jak chcesz hodowac takie zwierze jesli nie masz wystarczajacej wiedzy? to bardzo duzy waz, w dodatku sprawca olbrzymiej ilosci zgonow. jesli bym mial szanse go hodowac(legalnie) zabralbym sie za to za 10-15 lat... nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze waz zostal przemycony do naszego kraju i nie oszukuj sie ze jedno zwierze niczego nie zmienia. ja np mam taka swoja wlasna mala teorie ze kazdy swoim najdrobniejszym i zupelnie nie zauwazalnym zachowaniem moze cos zmienic i ty cos zmieniasz kiedy go kupujesz. nie chce Cie pouczac, juz koncze

  4. #14

    Re: Czy kupywać jadusa?

    złapanie gołymi rękami żmiji zygzakowatej i nie zostanie [pokąsanym nie upoważnia do trzymania tak groźnego węza, Marek69 - pomysł godny medalu z kartofla


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •