Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zimowanie w lodówce

  1. #11

    Re: Nie wydaje mi sie...

    2 tygodnie po kupie oddanej p ostatnim posiłku wsadzasz węża do pudełka z miseczką wody i do lodówy...


  2. #12

    Re: Nie wydaje mi sie...

    aha - temp. najlepiej obniżać stopniowo, czyli najpierw wyłączyć ogrzewanie w terra, na następny dzień do pudełka i np. do piwnicy, póxniej dopiero lodówa. tak - moim zdaniem - bezpieczniej, chociaż na pewno znajdą się tacy, tkrózy się nie zgadzają (-; a pewnie mają na ten temat większą wiedzę.


  3. #13

    Re: Nie wydaje mi sie...

    jeżeli codzi o loduwke to napisałem o niej tylko z powodu tego że był kiedyś taki temat na forum. jażeli chodzi o gramatyke to sory, stronka troche na szybko robiona. stara nazwa zbożówki została poprawiona. A ci którym się niepodobqa niech sami zrobiom strone, lub niech przynajmniej przyślą pare opisów gatunków. siedze sam nad tą stroną i wiadomo że wkradnie się kilka błędów. a nie zniże się do przepisywania opisów z innych stron.

    ps. informacje o innych gatunkach węży wziołem z książek. nie choduje ich i wiem o nich tyle ilee tam napisano.

    ps2. sorka za błędy.


  4. #14

    Re: Nie wydaje mi sie...

    Jacku87 napisał(a):

    > Ja tam nie wiem bo w wezach nie siedze.
    > A nie jest zbyt niska Temperatura w lodówce??
    >

    jeszcze jedno. jak czegos niewiesz to się nie wypowiadaj. Prosze


  5. #15

    Re: Nie wydaje mi sie...

    normalnie w lodówce panują tepreratury ok 5-10 stopni celsujusza, doskonałe do zimowana węży, zapewnia stałą temperature, i łatwy dostęp i obsługe pojemnika w którym sie zwierze zimuje


  6. #16

    Re: Nie wydaje mi sie...

    mniej więcej ;-), ja po drodze robie jeszcze ciepłą kąpiel, a obniżanie temperaturki robie stopniowo ale trwa troszke dłużej niż 2 tygodnie, pozatym robie troszke dłuższą głodówke przez zimowaniem, ale myśle że ilu terrarystów tyle pomysłów na zimowanie


  7. #17

    Re: Nie wydaje mi sie...

    ja jestem teoretykiem w dziedzinie zimowania węży, nigdy nie miałem takiego, który by tego wymagał :-) możę to się zmieni (-;


  8. #18

    Re: Zimowanie w lodówce

    Akurat zwykle zbożówce do rozmnożenia zimowanie potrzebne jest jak piąte koło u wozu.


  9. #19

    Re: Zimowanie w lodówce

    kwestia do osobnej dyskusji, spotkałem sie z opniami że bez zimowania potomstwo jest słabsze i jest większy procent strat na etapie inkubacji


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •