Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: cenchria + constrictor - łączenie gatunków

  1. #1

    cenchria + constrictor - łączenie gatunków

    e.cenchria cenchria ok 60cm z 1.9m b.constrictor terra wertykalne z duza iloscia kryjowek naziemnych i "nagałezistych"


  2. #2

    Re: jak myslicie!?

    nie rozumiem pytania? czy można trzymać razem? nie.


  3. #3

    Re: jak myslicie!?

    a niby to czemu niemoznaby bylo jesli weze posiadaja podobne wymagania srodowiskowe, odpowiednio duze terra brak silnego terytorializmu i najlepiej sa jednej plic innego gat to czemu by niby nie- jedynie co mnie martwi to roznica wielkosci ale terra jest na tyle duze ze dwa dorosle boa const spokojnie sobie mieszkaja z wygoda(jest 1)-kompetentni ludzie odezwicie sie 17 lat i regius mnie nie zadowala


  4. #4

    Re: jak myslicie!?

    nie radze jak boa po niej przejedzie to bedzie kapa. trzymac w zasadzie mozesz tylko ja poczekaj az podrosnie.

  5. #5

    Re: jak myslicie!?

    gdyby były podobnych rozmiarów to owszem mozna by , ale i tak niepowinno mieszać się gatunków.Tu jest róznica w wielkości 130cm w wadze łoOoO i jeszcze troche ... co by było gdyby Boa przez przypadek przeszedł po niej lub też połozył się ?...


  6. #6

    Re: jak myslicie!?

    widze ze jest pod zdania co ja poprostu przedziele siatka terr konsek dla malucha reszta w grubasa dłonie???


  7. #7

    Re: jak myslicie!?

    "widze ze jest pod zdania co ja poprostu przedziele siatka terr konsek dla malucha reszta w grubasa dłonie???"

    dlaczego ja nie zrozumiałem nic z tego wpisu :|?


  8. #8

    Re: jak myslicie!?

    Ja czytałem to 5 razy i chyba chodzi o coś takiego...

    "więc oddziele kawałek siatką dla malucha a reszte dla duzego"


    A teraz do venoma .... lepiej zrób nowe terra ;-)


  9. #9

    Re: jak myslicie!?

    Kiepski pomysł.
    Z tą siatką jeszcze gorszy, siatka może nie wytrzymać Najlepiej oba węże trzymać w oddzielnych terrariach.


  10. #10

    Re: jak myslicie!?

    heh pozostaje jeszcze opcja ulokowania go z 2,5 m p.m.b -wiem wiem zartowalem asdasdasd dam siatke albo plyte i oddziele terra na dwa mniejsze i tak mialem tak dawno zrobic- iwdze ze Goblin moze pracowac w redakcji tekstow lekko zmęczonych czi -przetłumaczyl lekko niezrozumiala wiadomosc:0 na konkretne literki:0 brawo


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •