Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: wąż w wiadrze

  1. #1

    wąż w wiadrze

    czy moge wsadzić na jeden dzień węże do wiadra(dwie zbożówki ok 60-70 cm każda)??(narazie tylko to mi przyszło do głowy bo nie mam gdzie ich wsadzić na czas przeróbki, oczywicie w wiadrze będzie podłoże ) mam zamiar przerobić im przód terraria więc będe musiał wykręcać, skręcać i kleić jedną cianke...

  2. #2

    Re: wąż w wiadrze

    Pewnie że możesz, tylko nie zapomnij o wentylacji Możesz im jak masz możliwośc przyświecać trochę lampką biurkową lub czym podobnym ale bez tego tez bedzie dobrze.


  3. #3

    Re: wąż w wiadrze

    leprze było by fałnarium. ale wiadro też może być


  4. #4

    Re: wąż w wiadrze

    gdybym miał to bym wsadził ale jak macie jaki lepszy pomysł to piszcie....lepszy to nie znaczy idź do sklepu i kup jaki fauna box...chodzi mi o jaki domowy sposób.... ja chce tylko zrobić pare poprawek w terrarium

  5. #5

    Re: wąż w wiadrze

    miednica, szuflada... tylko zamocuj porzadnie siatke z góry żeby nie poszy szukać lepszego miejsca


  6. #6

    Re: wąż w wiadrze

    Ja zawsze jak coś robie w terra i musze wyjąć węże, wsadzam je do płóciennych worków, takich w ktorych transportuje się węże. Fajne to to - wsadzasz węza, zawiązujesz dużo miejsca nie zajmuje w przeciwienstwie do wiadra, wentylacja dobra bo przewiewny taki worek jest. A jak nie masz takiego to wiadro bardzo dobre


  7. #7

    Re: wąż w wiadrze

    proponuję do worków i podziurawiunych pudełek po butach wypełnionych lekko wilgotnym podłożem. jesli będą stały w ciepłymmiejscu to kilka dni nawet nie sprawi więszego problemu.
    a no właśnie: jeśli będziesz kleił to kilkudniowa nieobecnosć węży w terrariummozę być konieczna.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •