Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: agresywnosc b.c.c

  1. #1

    agresywnosc b.c.c

    Czy zdazylo wam sie ze wasze podrostki boaskow (80 cm) probowaly was grysc i syczaly na was ..... niestety mi sie to przytrafilo ;(( jak chcialem ja wyciagnac zaczela glosno syczec i atakowac mnie ...... potem przez caly dzien siedziala w jednej pozycji ..... teraz jest dobrze ale mialem juz pare takich sytuacji i nie wiem czemu to sie powtarza ......
    czy caly czas bedzie taka agresywna ?? czy moze miala wtedy zle dni ? .... z gory dziekuje za odpowiedz .... a odbiegajac troche od tematu czy ma ktos na sprzedasz e.c.c ?? albo ladnie wybarwione mieszanki jesli tak prosze o kontakt ))


  2. #2

    Re: agresywnosc b.c.c

    Węże nie przepadają za wyciąganiem, zachowanie agresywne z czasem minie , wąż przywyknie do obcowania z człowiekiem i będzie mniej nerwowy.

    Moje pytony ( bivittatusy ) praktycznie zawsze syczą po otwarciu terrarium, ale atakują bardzo rzadko ( czasem chyba mają złe dni ) .
    Pimbury natomiast syczą rzadko ale atakują często.

    Z wiekiem generalnie wszystkie się uspokajają.


  3. #3

    Re: agresywnosc b.c.c

    u mnie jak kupiłem saobie samiczke boa to była spokojna wkońcu jak troszke podrosła czesto robiła tak ze syczała z otwartym pyskiem (super to wygląddało !) teraz to jak sie wkurzy to odrazu strzela, i robi to dosc czesto, teoretycznie węze uspokajaja sie z wiekiem, ale róznie to bywa, mi osobiscie nie przeszkadza to bo wyjmuje boasy tylko przy sprzątaniu terrarium i karmieniu. a nawet lepiej ze agreesywna a nie jakas osowiała bo to chyba jeszcze gorsze,przynajmniej widac ze zyje i ma cos do powiedzenia ! ! ;p

  4. #4

    Re: agresywnosc b.c.c


    a jak wtedy wyjac jak jest gotowa na ugryzienie ??


  5. #5

    Re: agresywnosc b.c.c

    norlamnie najwyrzej sie ugryzie... mozesz tez chwycic za głową ale przy tak małym wezu to po co kombinowac.

  6. #6
    galgan
    Guest

    Re: agresywnosc b.c.c

    mój samczyk boa też kąsał ale po tygodniu wyciągania mu przeszło

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •