Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

  1. #1

    Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

    Witam

    Jakiego węża mógłbym umieścić w terrarium o wymiarach 80x40x65 (dł x szer x wys)
    z tym że chodzi mi tutaj o jakiegoś dusiciela jak np. pyton czy coś podobnego, tylko nie wąż właściwy bo takiego już mam. Czy jest szansa że terrarium będzie wystarczające dla któregoś z nich?


    Pozdrawiam
    Apollo

  2. #2
    M.I.R.A.S.
    Guest

    Re: Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

    Gongylophis colubrinus (nie wiem czy dobrze napisałem)
    czyli strzelec stepowy.


  3. #3

    Re: Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

    Samica L. t. sinaloae. Ciekawiej rozmnażać jeden gatunek, niż trzymać po jednym osobniku z kilku. Poza tym nie kupuje się węża pod terrarium, tylko dobiera terrarium do interesującego cię gatunku..


  4. #4

    Re: Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

    dla regius będzie jak znalazł


  5. #5

    Re: Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

    W tym terrarium, tak jak napisał Biber, możesz spokojnie trzymać Pytona królewskiego. Tylko nie zapomnij zapewnić mu przynajmniej dwóch kryjówek, jedna w miejscu najbardziej ogrzewanym a druga w chłodniejszym.


  6. #6
    wh6fxe
    Guest

    Re: Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

    no terrarium bedzie dobre ale chyba nie myslicie tutaj o doroslym regiusie??


  7. #7

    Re: Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

    A no ja myślę o dorosłym regiusie, może to, dlatego, że wielkim autorytetem w hodowli tych węży są Amerykanie, którzy trzymają je w bardzo niewielkich "pudełkach" a rok rocznie uzyskują coraz większe przychówki. Niektórzy mogą komentować, że to masowa hodowla, ale prawda jest taka, że jeśli regiusowi zapewni się odpowiednie warunki w terrarium to będzie on się tam czuł bardzo dobrze.

    Zaznaczam, że to moja osobista opinia i można się z nią nie zgodzić.


  8. #8

    Re: Jakiego węża mogę hodować w tym terrarium?

    Rafter swój chłop i dobrze gada
    W tym pojemniku może żyć bez problemu dorosła duża ciężarna samiczka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •