Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105

Wątek: Tygrysi jako pierwszy

  1. #21

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Rozumiem, u mnie jest podobna sytuacja. Jednak skoro pytasz się jak zrobić terrarium to masz trochę małą wiedzę. Ale masz pełno artykułów na ten temat więc nie będe tutaj wypisywał rad których i tak nie wykorzystasz. Z drewna robi się tak jak szafkę więc oglądnij swoją komodę i zrób to samo tylko od forntu szyby no i nie zapominaj o wentylacji.


  2. #22

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    tu nie chodzi kolego o odradzanie trudniejszych gatunków tylko usiwadomienie z czym wiąże sie hodowla 5 metrowego weza...

  3. #23

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Ze szkla raczej byloby ciezko zrobic terrarium dla 5 metrowego weza Czasami najlepiej jest przerobic pokoj na ogromne terrarium Przy konstrukcjach drewnianych latwo jest o gnicie i plesn, wiec trzeba pozadnie zabezpieczyc, a i to nie zawsze wystarcza


  4. #24
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    wlasnie chodzi mi o wentylacje. moze byc siatka z castoramy np??
    skad wiesz ze nei wykorzystam??

  5. #25

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Źle sie wyraziłem. A właściwie powinienem napisać aby kolega przemyślałe fakt jakie rozmiary osiąga dany gatunek i poważnie rozważył czy sprosta nad opieką nad tygrysem. Ale jak uzna, że tak to może się zdecydować. Warto brac pod uwagę fakt, że iwlu niby terrarystów kupuje Pytony tygrysie jako zwierzątka domowe i dają radę Takie jest moje zdanie, oczywiście można się z tym nie zgodzić no ale to już kwestia osobistego przemyślenia całej sprawy.


  6. #26
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    każdy ma swoje zdanie. tylko nie wiem dlaczego ja mam inne niż wiekszosc ludzi ale mniejsza z tym. terra postaram sie dobrze zabezpieczyc tak zeby nie bylo plesni i zeby bylo czyste. w razie czego jak dojdzie do tego ze nie uda mi sie zadbac o terra tak zeby nie bylo splesniale i zgnile to wtedy albo postaram sie o onowe drewniane albo kupie szklane

  7. #27
    wh6fxe
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    witam.
    nie mam doswiadczenia w wezach ale powiem co uwazam.
    Jezeli stac cie na jedzenie, koszty budowy terra, ogrzewanie terra oraz jesli jestes odpowiedzialny i wiesz co sie wiaze z posiadaniem 5 m pytona to nie widze problemu. jednak wez miare, odmierz 5m i sproboj sobie wyobrazic takiego weza.
    pozdrawiam.


  8. #28
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    nie trudno jest mi sobie wyobrazic weza o takiej dlugosci. moj pokoj ma okolo 450 cm dlugosci. terra drewniane bede mial za darmo. nie wiem ile moze kosztowac utrzymanie takiego terra dla mlodego tygrysa. jezeli ktos wie to prosze aby napisal.

  9. #29
    wh6fxe
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    a jakie docelowe beda wymiary terra (dla doroslego osobnika)??


  10. #30
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    mysle ze 3mX1,5mX1,5m powinny starczyc ale do tego jeszcze czas

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •