Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 105

Wątek: Tygrysi jako pierwszy

  1. #71

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    He he przeczytałem całą dyskusję i na początku byłeś na maxa uparty ale w końcu podjąłeś odpowiednią decyzję. Przeczytałem cały opis pytona tygrysiego i ja bym go sobie pozostawił jako marzenie które się kiedyś spełni. Ja w wężach nie siedzę ale lubię wątki typu "Jaki wąż na pierwszego" itp. Poczekaj parę latek na spełnienie marzenia. Jeszcze raz gratuluje wyboru


  2. #72
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    dzieki. postaram sie zrealizowac swoje marzenie o tygrysie dopiero jak bede pewny ze bede w stanie mu zapewnic bardzo dobre warunki, jak nabiore doswiadczenia na mniejszych gigantach(), jak bede mial stałą pracę i osobne pomieszczenie na węże (oraz byćmoże jaszczurki) (bo -wstyd się przyznać- pająków się boję). jeszcze raz WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ. Ochroniliście mnie przed popełnieniem jednego z większych błędów w moim dotychczasowym życiu. narazie zajmę się wężem typu boa constrictor i tęczówka. myśle że to i tak za dużo. teraz już rozumiem dlaczego poleca się zaczynanie od węży właściwych typu zborzówka.

  3. #73

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    dokonałes dobrego wyboru , dobrze ze zrozumiałes to przed zakupem węza, a tak jak mówisz jeżeli naprawde bedziesz chciał to hodowlą wielkich wezy mozesz zajac sie za pare lat , wiec nic straconego a napewno do tego czasu nabierzesz doswiadczenia.

  4. #74
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    na pewno nabiorę doświadczenia. będę już miał jakieś wyobrażenie jaką siłę ma taki wąż, ile się trzeba namęczyć żeby go hodować. narazie zacznę od boa tęczowego lub constrictora. ale to za jakieś pare tygodni jak jeszcze troche poczytam i porozmawiam z ludźmi na ten temat.

  5. #75

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Jeśli chcesz kupić za mniejsze pieniądze to polecam Boa tęczowego, Epicrates cenchria cenchria, ten ładniejszy podgatunek jak zapewne wiesz, ktoś dawał ogłoszenie w bardzo przystępnej cenie (350zł) wystawił też na Allegro. Dobra okazja to możesz kupić. Skontaktuj się ze sprzedawcą i niech Ci jednego,czy dwa odłoży w zależności od twoich chęci.

    Boasa na pierwszego możesz również kupić, ale w naszych kochanych polskich sklepach, przynajmniej w większości, nigdy nie wiesz do końca, co z tego wyrośnie czy 2 metrowy maluch czy 4 metrowy bydlaczek;P . Ewentualnie od dobrego hodowcy, popytaj Adsnake'a może ma jeszcze młode albo w na giełdzie w Świętochłowicach u Pana Plucika tez możesz dostać czyste imperatory, ale to już wydatek ponad tysiąc złotych, niekiedy mniej.


  6. #76

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Jak juz kupisz to koniecznie sie pochwal co wybrales. Jesli chciales tygrysa to najprawdopodobniej masz sporo miejsca wiec ja bym na twoim miejscu zainwestowal w parke constrictorow. No ale to tylko taka mala sugestia

  7. #77
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    nie za bardzo mam az tyle pieniedzy. narazie mam jakies 300zł na węża. terrarium albo sproboje sam zrobic ale wątpie zeby sie udalo albo moja mama zafunduje. na 2 węże to moja mama sie nigdy nie zgodzi. predzej sie zgodzi na tygrysa . jak nabiore doswiadczenia z jjednym i bede mial pieniadze to kupie drugiego boa. najprawdopodobniej tęczówke bo 2 dorosle boa dusiciele to moze byc spory problem. ,pze juz ma przyszly rok kupie drugiego. narazie bede myslal tylko o tym jednym.

  8. #78

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    4 metrowy bydlaczek ? chyba sobie zarty robisz

  9. #79
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    tez chcialem parke ale moja mama chce jednego węża. nie zgadza sie na dwa. miejsca nie mam az tak duzo. pkoj mam maly. 4m długosci, 3m szerokosci a wyokosci w koncu niewiem

  10. #80

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Mi bardzo podobają się tygryski albino ale jak narazie to nie na moje warunki.Małe fajne i mały problem duże jeszcze fajniejsze i większy problem.Pierwsze to duże terra-ogrzać takie terra i za kilka lat jak dorosną wykarmić takie bydlaki:P
    Wole mieć kilka boasków a są one bardzo ciekawe i można się pobawić w krzyżowanie(bardzo dużo odmian barwnych).W tej chwili mam 6 boasków i każdy jest inny i to najbardziej mi się w nich podoba.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •