Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 105

Wątek: Tygrysi jako pierwszy

  1. #61

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Moim zdaniem to dobra decyzja, dobrze o tobie swiadczy ze jednak wysluchales co mielismy do powiedzenia (napisania) i wziales to pod uwage, zamiast sie dalej upierac


  2. #62

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    A ja widze ze z Bitrutem nie ma co gadac... Na poczatek tygrysa... Masz 15 lat... rodzice cie utrzymuja... rozpieszczaja jak sie da i myslisz ze zycie to swiat fantazji... Moze chcesz sie pochwalic kolegom jakiego to ty masz węża... NIe chce obrazac ale to tak jakbys zatrzymal sie w rozwoju w wieku 5 lat... Weza tak duzego jak pyton tygrysi powinienes sobie kupic wtedy jak bedziesz starszy i mial prace oraz warunki na wychowanie takiego gada... myslenie ze bedziesz doswiadczonym terrarystka po chodowli tego gada po roku dwoch i ze poznasz wszystkie jego potrzeby jest gorzej niz infantylne... o ile wiesz co to znaczy;] Zastanow sie nad tym co piszesz bo narazie to robisz z siebie posmiewisko i dzieciaka... Weze to nie pokemony, to nie zajawka sezonowa! Powodzenie zycze...hehe smieszne...


  3. #63
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    pierwszy raz widze zeby czlowiek 7 lat starszy (tak wynika z danych w profilu) pisal wieksze głupoty ode mnie

  4. #64
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Wszystkim pozostalym dziekuje za pomoc. w razie problemow wiem juz gdzie szukac pomocy. mam nadzieje ze jak bede mial jakis kolejny problem to tez mi pomoze tak wiele osób mądrzejszych ode mnie

  5. #65

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    Mnie tylko ciekawi w którym sklepie w Warszawie właściciel był tak miły że pozwolił Ci kramic pytona na zapleczu ;D Jak możesz to napisz chętnie poznam dobry sklep w mieście mojego zamieszkania. Chyba, że to Szrek to już znam ;P


  6. #66
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    do Szreka dopiero sie wybieram. sklep jest w Tarchominie. nie pamietam nazwy. zaprowadzil mnie tam brat cioteczny.

  7. #67

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    głupoty? dziecko musisz jeszcze dorosnac i wyjsc z kołyski bo nie wszystko bedzie takie piekne... i sie nie zlosc tylko rozwaz to co mowia starsi...


  8. #68
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    rozwazylem. pewnie wyjde na tym lepiej niz na swoich pomyslach. 7 lat różnicy miedzy ludzmi to nie tak duzo. tylko kto tutaj jest jeszcze w kołysce? ja ją juz dawno temu opuscilem ze zrozumiałych powodów. chociarz moze jednak je podam. specjalnie dla ciebie. zebys nie musial sie wytężać żeby zrozumiec. powód jest prosty (jak dla kogo)- bo z niej wyroslem, mam nadzieje ze to zrozumiesz i nie bedziesz dalej ciagnął tego tematu

  9. #69

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    LySek- nie przeczytales calej dyskusji- on juz zmienil zdanie i zrozumial co mu mielismy do powiedzenia. Bitrut- 7 lat roznicy to bardzo duzo, zwlaszcza gdy jestes w takim wieku- zobaczysz to sam nawet za rok (ja pamietam, jak bardzo sie zmienilem od zeszlych wakacji- i nie mowie tu o oczywistych zmianach w wygladzie ).


  10. #70
    Bitrut
    Guest

    Re: Tygrysi jako pierwszy

    okey okey moze troche przesadzilem ale najpierw powinno sie przeczytac najnowsze info a potem wystawiac opinie na temat tej osoby.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •