Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Woda

  1. #1

    Woda

    Witam.
    Musze wyjechac na okolo 10-12 dni i w tym czasie nie ma kto mi sie zajac wezem, wiec chcialem sie zapytac czy jest jakis preparat / sposob na to , zeby woda sie trzymala jak najdluzej,bo jak wiadomo woda dosc szybko metnieje?


  2. #2

  3. #3

    Re: Woda

    Nie wiem jaki filtr mialbym wsadzic do malego zbiornika , o rozmiarach 13x23x7


  4. #4

    Re: Woda

    Nic zostaw 2 miseczki z wodą i tyle mozesz zrobić. Ewentualnei poproś sąsiada/znajomego o pomoc.


  5. #5

    Re: Woda

    nie macie tam jakiegoś sklepu z gadami. może by ci przechowali. chodzi mi o zaufany sklep jak krakowski bio-fil


  6. #6

    Re: Woda

    Chyba bede musial jednak wsadzic jakis wiekszy zbiornik z woda , bo nic innego mi do glowy nie przychodzi...
    A co do sklepu z gadami , to ja mieszkam w Berlinie (i to od niedawan) wiec sklepy z gadami (mimo tego,ze sa) odpadaja....


  7. #7

    Re: Woda

    Możesz wsadzić filtr kubełkowy :P będą tylko dwie rurki

  8. #8

    Re: Woda

    A umiesz może przerobić filtr??:> jak nie to wejść jakąś rółke wsadź do strony wsysającej i drugą strone rurki daj do wody a później wejsc nastepną rułke i jeden konieć wsadź do strony w filtrze wysysającym czystą wode a drugi koniec też do miseczki ii po klopocie ( albo są też takie małe filterki który powinien się z łatwością zmieścić w tej miseczce)
    PoZdRo FoR AlL

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •