Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: młode Morelia spilota mcdowelli

  1. #11
    Bitrut
    Guest

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    pochodzi od Łukasza Wysockiego. są samce i samiczki. są młode. niepamietam wieku dokladnie ale chyba cos okolo miesiaca

  2. #12

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    brac,jezeli to nie kundel to brac.bez pochodzenia nie bedziesz wiedzial tego napewno,ale i tak jego wartosc odpowiada cenie.ja bym wzial.


  3. #13

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    tobie juz pisalem,-brac


  4. #14

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    Niesttey wszystko sie rozchodzi o kase ... :-) jak bym wczesniej niewpłacił zaliczki za gekony to bym go wzioł.


  5. #15
    Bitrut
    Guest

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    chyba kupie tego weza. ale nie teraz. najpierw znajde dla niego terrarium i wyposarze je. dopiero potem wezme sie za weza. terra bede przygotowywal pod tą morelie

  6. #16

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    pare chcesz czy jednego.jak jednego to nalegaj na samice,nawet cuit wiecej zaplac,ale SAMICE bierz!


  7. #17
    Bitrut
    Guest

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    biore jednego. samca. samica bedzie za duza. juz predzej moja mama sie zgodzi na 1 tygrysa niz na dwie zborzowki czy jakiekolwiek inne weze

  8. #18

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    samica nie jest duzo wieksza niz samiec,a naprawde zrobisz lepszy interes,w przyszlosci sprzedasz ja drozej niz samca(duuuzo drozej),albo dokupisz samca na rozmnazanie.Pomysl o tym!


  9. #19
    Bitrut
    Guest

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    raczej nie zamierzam sie zajmowac rozmnazaniem wezy. nie bede chcial sprzedac tego weza. nie mam gdzie trzymac 2 wezy

  10. #20

    Re: młode Morelia spilota mcdowelli

    spoko


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •