Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Młody L.t.sinaloae

  1. #1
    M.I.R.A.S.
    Guest

    Młody L.t.sinaloae

    Witam,
    W tym tygodniu stanę się posiadaczem młodziutkiego (ok30cm) lampropeltisa
    Jednak mam jeden dylemat, otóż w terrarium w którym ma być ten węzyk (30x20x25) widac prześwity (ok1cm)przy przesuwanych szybach.Boje się aby nie uciekł tamtędy pomimo włochatej uszczelki kóra tam się znajduje.

    Czy mam zostawić to terra dla niego? Czy może lepiej trzymac go w akwarium 45x20x20 albo w pudełku typu rack?...Co do akwarium, z tamtąd wiem że na 100% nie ucieknie ale pozostaje sprawa wentylacji...Jako podłoże mam włukno kokosowe


  2. #2

    Re: Młody L.t.sinaloae

    z etrrarium ucieknie!! - wiec odpada

    akwa - jest okej, ale nie na długo, mozesz zamontowac mały wiatraczek jak do kompa i wmontowac go w "sufit", ustawiajac na niskie bardzo obroty; bedzie powodowal cyrkulacje powietrza i bedzie ok (to nie ejst jak klimatyzacja!)

    rack- wporzadku, jak najbardzije polecam, ale ma wade - węzyka nie widac...

  3. #3

    Re: Młody L.t.sinaloae

    najlepszym rozwiązaniem będzie plastikowy przezroczysty pojemnik typu rack, dzieki niemu będziesz mógł mieć na oku węża i nie ma on zabytnich szans na ucieczke. Wentylacje zrób z bardzo małych wywierconych dziórek.


  4. #4

    Re: Młody L.t.sinaloae

    Zamiast włochatej uszczelki sprobuj zastosować samoprzylepną uszczelkę do okien (są różne grubości)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •