Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: ZOLWIE TEZ PIJA

  1. #1

    ZOLWIE TEZ PIJA

    Pewnie powiecie, ze sie wymadrzam, i ze wszyscy o tym wiedza, ale zaryzykuje i przypomne wszystkim, ze ZOLWIE PIJA. Czesto slysze, ze wystarczaja im soczystE owoce. Nie prawa. Postawcie im mala miseczke z woda a zobaczycie jak sie do niej przyssaja. Pisze to oczywiscie dla tych, ktorzy o tym nie wiedza. Jestem pewna jednak, ze nie ma ich wielu.
    Sylwia


  2. #2

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    A czy wystarczy jak sie napiją w trakcie kompieli raz w tygodniu????

  3. #3

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    Witam
    Właśnie.Bo moje,jak im wstawiłem pojemniczek z wodą(stabilny-nie mogły go przewrócić i odpowiednio płytki) to w ogóle do niego nie podeszły.Bały się go.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    To oczywiste. Musza sie do tego przyzwyczaic.najpierw beda sie moczyc, potem naucza sie pic. Troche cierpliwosci. Wode jednak nalezy zmieniac codziennie, bo miseczka moze im tez sluzyc jako ubikacja. Swintuchy!


  5. #5

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    ja mam żółwia stepowego od 8 lat i nigdy nie dawałem mu pić.
    rośne dobrze, jest zdrowy i zadowolony!
    nie chcę podważać niczyjego autorytetu, ale bez dodatkowej wody żółwie też mogą żyć(przynajmniej stepowe).

    pozdrawiam

  6. #6
    dr Robert
    Guest

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    Niestety nie ma czym się chwalić. Woda w pojemniku to podstawa, nawet dla najbardziej pustynnego zwierzaka. Czasem piją a czasem się tylko moczą w wodzie. To czy piją dużo zależy od diety, ale niezależnie od niej nie należy ich tego pozbawiać.


  7. #7
    Jasiu_
    Guest

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    cze
    moj zawiasowy jak sie przyssie do wody w basenie totrudno go od jej oderwac jego rekrd w dlugosi piacxia wody niprzerwanie to chyba3minuty


  8. #8
    egro 44
    Guest

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    To nie jest chwalenie sie tylko stwierdzenie faktu! Moje żółwie stepowe nigdy nie wykazywały najmniejszego zainteresowania jakimkolwiek piciem, w przeciwieństwie do iberyjskich, które czasami lubią sobie popić (dostają picie "na zawołanie").
    Pozdrawiam.

  9. #9
    Jasiu_
    Guest

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    no moj grecki tez niechce pic wraz stepowymi ... u mnie tylko zawiacowwy pije


  10. #10
    kazan
    Guest

    Re: ZOLWIE TEZ PIJA

    wiem sams ie przekonalem, ale to jest najlepsze ze moj bardziej woli pic Jurajska gazowana !!!!! Sylwia napisał(a):


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •