Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zolw Grecki kilka pytan

  1. #1

    Zolw Grecki kilka pytan

    Czy zolw grecki moze:
    jesc rzezuche?
    byc hodowany przez poczatkujacego?
    Jak sie go rozmnaza i co w tedy z papierami na maluchy?

  2. #2

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    1. nie wiem nie mam jeszcze żółwia
    2. z tego co wiem to jest dobry dla poczatkujacego, ale dobrze jest wczesniej o nim troche sie dowiedzieć (literatura, internet). Raczej nie kłopotliwy.
    3. Nie ma problemu jeżeli posiadasz legelne żółwie greckie (tzn z numerem CITESu na rachunku ze sklepu). Majac rachunek musisz je zarejestrować w Starostwie powiatowym. Potem jak masz jaja zgłaszasz to do Urzędowego (powiatowego?) lekarza weterynarii. On to oglada, potem młode i wystawia zaświadczenie o urodzeniu w niewoli. To powinno wystarczyć. Oczywiście na podst tego zaświadczenia znowu rejestrujesz żółwie - teraz już młode.


  3. #3

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    a ile zato kasiory sie placi (rejestracja)??

  4. #4

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    z tego co wiem 5 PLN.


  5. #5

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    1.Co do rzerzuch to nie jestem pewnien ale nie powinna zaszkodzić.
    2.NI(e jeste to bardzo wymagajęcy żólw i nie powinieneś mieć kłopotów hodowlanych, najlepiej zaopatrz się w jakęś księżkę o żólwiach.
    3.Już wiesz jak je zdobyć ale racze Ci sie nie przydadzą,


  6. #6

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    Czy grek moze jesc kiełki pszenicy??

  7. #7
    **MARTA*
    Guest

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    co do rzezuchy to nie wiem ja mam greckiego gdzieś od 5 lat i rzezuchy mu nie dawałam.


  8. #8

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    Rzerzuche mozna dawać,bo zawiera dużo witamin ale w niewielkich ilościach,bo duże ilości rzerzuchy działają moczopędnie.

  9. #9

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    Marius czy Ty sie słuszysz (czytasz) jeśli rzerzucha w dużuch ilośćach działa moczopędnie i w małych też tyle że mniej moczopędnie.


  10. #10

    Re: Zolw Grecki kilka pytan

    Tego dowiedziałem się na tym albo innym forum że rzerzucha może być podawana w małych ilościach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •