Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: jak czesto jedza wasze stepowce

  1. #1

    jak czesto jedza wasze stepowce

    Interesuje mnie, jak często jedzą Wasze żółwie stepowe. Nasz je raz na dwa, trzy dni. Częściej się obecnie jedzeniem nie interesuje. Pani herpetolog uważa, że to zupełnie normalne i tak należy zdrowe żółwie karmić, a nasz jest zdrowy jak ryba. A jak tam u Was?

  2. #2
    penutka
    Guest

    Re: jak czesto jedza wasze stepowce

    Moja żółwica stepowa je raz na dwa dni, a bardzo dobrze wygląda. Natomiast mój żółw je teraz codziennie, ale on jest po „przejściach” (przebyta posocznica) i musi utyć, bo w zeszłym roku przez parę miesięcy nie jadł prawie w ogóle, zanim znalazłam panią doktor, która go wyleczyła, więc ten jego apetyt bardzo mnie cieszy. Wydaje mi się, że Twój żółw je prawidłowo.

  3. #3

    Re: jak czesto jedza wasze stepowce

    Wiem, że je prawidłowo To tylko taka prawie - sonda, co z waszymi
    (wychodzi zboczenie zawodowe - socjologiem jestem

  4. #4

    Re: jak czesto jedza wasze stepowce

    Moje Aleksandrze też mniej więcej tak jedzą . Oczywiście na wiosne mają lepszy apetyt, ale niektóre łakocie pożerają przez cały rok tak samo łapczywie.
    aleksandra

  5. #5

    Re: jak czesto jedza wasze stepowce

    Sposobem na nie jedzącego żegularnie żółwia jest włorzenie do terrarium całego nie obranego jabłka psuje sie ono stosunkowo wolno.


  6. #6

    Re: jak czesto jedza wasze stepowce

    no co ty! moj zolw ma klopoty ze skorka nawet kawalka jablka, po za tym jakby mial sie do niego dobrac? potoczy je sobie a potem straci ochote calkowicie

  7. #7

    Re: jak czesto jedza wasze stepowce

    Mój żółw też średnio sie do jabłka w każdej postaci garnie ale je je. Twój żółw widocznie jest inny.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •