Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: "Gustowne" terrarium z palemką

  1. #1

    "Gustowne" terrarium z palemką

    To chyba nie jeste żart... Zapraszam na
    http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=13701365


  2. #2
    Korgan
    Guest

    Re: "Gustowne" terrarium z palemką

    czemu zart?
    nie widze w tym nic śmiesznego.

  3. #3

    Re: "Gustowne" terrarium z palemką

    Bo to nie jest żart. Ktoś prubuje wcisnąć komuś to jako świetne akwaterrarium a ileś ludzi sie nabierze i będzie trzymać w tym czymś bez ogrzewania biednego żółwika.


  4. #4

    Re:

    Nie wiem dlaczego ten link sie nie włancza. Dlatego zamieszczam to prawdziwe ogłoszenie z Allegro tutaj: (Zdjęcia tego "fantastycznego terrarium" są w załączniku

    Opis

    Fantastyczne terrarium dla żółwika wodno-lądowego.
    Wymiary (przybliżone ze względu na nieregularny kształt): dł.:30 cm szer.: 20 wys.: 7 cm, a więc ok. 4 litrów pojemności.
    Idealne dla małego żółwia. Ja stosowałem dla małego żółwia czerwonolicego. Wewnątrz wyjście na powierzchnię aby wygrzać się pod palmą. Kolor zbliżony do błękitu morskiego. Stan bardzo dobry, bez żadnych skaz itp. Jest tylko lekki kamień na ściankach terrarium, ale to normalne w trakcie używania. Spróbuję się go pozbyć - myślę, że się uda. Widać je w całej okazałości na poniższej fotce.
    W celu pytań tel. 507336550 lub 604996409 a także e-mail oraz GG 2168729. Preferuję odbiór osobisty (ze względu na delikatność terrarium i niską wartość) na terenie Wawy i Wołomina lub okolic (w stronę Wołomina).
    Osoby bez min. czerwonej gwiazdki lub jakimiś negatywami tylko za przedpłatą na konto w mBanku. Po wygraniu aukcji prześlę numer konta mailem. Osoby ze stanem zerowym—nie licytujcie, bo i tak usunę (przykro mi, ale już się raz przejechałem i nie zamierzam ponownie).
    POLECAM I ZAPRASZAM DO LICYTACJI!!!


  5. #5
    Korgan
    Guest

    Re:

    W takich terrariach zwylke hoduje się małe zołwie a do ogrzewania jest lampa. On poprostu chce sprzedać przedmiot (nigdzie nie napisał ze ogrzewanie jest niepotrzebne) co kupujący z nim zrobi to już nie jego broszka może go nawet używać jako nocnika więc nie musi od razu pisać całego opisu żółwia bo sprzedaje tylko kawałek plastiku. A ogrzewanie szczegulnie teraz w lato jest zupełnie bezurzyteczne nasz klimat zołwikom czerwonolicym wystarczy szczegulnie w ciepłe dni biore takie terrarium na balkon i looz.
    Na allegro już nie takie rzeczy były

  6. #6

    Re:

    Błendem jest napisanie że to "fantastyczne terarium" i "idelne dla małego żółwika" bo jest małe nawet dla młodziutkiego czerwonolicy.


  7. #7

    Re:

    nom za 10 zł to bym wolał małe akwa kupić!!!

  8. #8

    Re:

    Albo dołożyć troche i kubić fauna box


  9. #9
    BBB
    Guest

    Re: "Gustowne" terrarium z palemką

    Co to jest akwa box?

  10. #10

    Re: "Gustowne" terrarium z palemką

    Nie akwa tylko fauna box. Patrz załącznik.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •