Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nowe Lądowe

  1. #1
    RedmanBoa
    Guest

    Nowe Lądowe

    Jestem ciekaw czy ktoś ma do sprzedania lub wie gdzie można kupić żadkie gatunki żółwi lądowych. Chodzi mi głównie o takie, które nie dorastają do dużych rozmiarów np; egipskie. Bede wdzięczny tez za same informacje o takich gatunkach i najlepiej fotki.
    Pozdrówki. cnv@op.pl


  2. #2

    Re: Nowe Lądowe

    Niestety można kupić żółwie egipskie dość łatwo. Oczywiście bez ŻADNYCH dokumentów. Gatunek to piekny, lecz ani łatwy w hodowli, ani zbyt popularny w naturze nie jest. Stąd też wpisany został do I załącznika Konwencji Waszyngtońskiej, a wiec niemal całkowicie został wyłączony z legalnego handlu. Mimo to "czarny rynek" oferuje go dość często. Szkoda, że w ten sposób często trafia w niepowołane ręce i GINIE bezpotomnie (nie słyszałem jeszcze o udanym rozmnożeniu tego gatunku w Polsce). A w naturze... juz go prawie nie ma. Tym razem terro(a)ryści skutecznie eksterminują gatunek. Wystarczy popytać w wielu sklepach zoologicznych.


  3. #3

    Re: Nowe Lądowe

    w lodzi na gieldzie .... sa


  4. #4
    RedmanBoa
    Guest

    Re: Nowe Lądowe

    Miałem nadzieje, ze ktos poda jakies przykladowe ceny tych zółwików, moze ktos wie gdzie w wawie mozna je kupic?


  5. #5

    Re: Nowe Lądowe

    Hey!
    Widzę,że nie do wszystkich dotarło to,co Fryta próbował powiedzieć...
    Pozdrawiam,hatiras

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •