Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Bąbelki

  1. #1

    Bąbelki

    Mam takie pytanie, właściwie od początku jak dostałem żółwika, przyłważyłem dziwną rzecz, a mnianowicie co jakiś czas, jakby za przeproszeniem "bekał", tzn wypuszcza powietrze (i tutaj nie wiem ale na 90% robi to nie nosem tylko dziobem, nie wiem bo po 2 godzinach patrzenia mi sie znudziło). Jak już je wypuści to je atakuje ale jak sądze to jest objaw zabawy

    Na chorego nie wygląda..

    Dzieki

  2. #2

    Re: Ba˛belki

    Czy on czasem nie kaszle? (po swojemu) Jesli tak samo zachowuje sie na ladzie, to moze byc chory.

  3. #3

    Re: Ba˛belki

    chyba, ze po prostu ziewa (ale przeciez nie ziewa co chwila!)

  4. #4
    dr Robert
    Guest

    Re: Ba˛belki

    Podziwiam zawsze ludzi, którzy chcą aby skomentować zachowanie ich żółwia a nie raczą nawet napisać jaki to gatunek. Apel: żółwi jest ponad 300 gatunków i jeśli chcecie uzyskać poradę, komentarz - piszcie o jaki gatunek chodzi !


  5. #5

    Re: Ba˛belki

    chodzi o malutkiego czerwonolicego o ile dobrze czytałam ostatnio

  6. #6

    Re: Ba˛belki

    Neno od kilku dni konsekwentnie opisuje swojego malego czerwonolicego.

  7. #7

    Re: Ba˛belki

    > Podziwiam zawsze ludzi, którzy chcą aby skomentować zachowanie
    > ich żółwia a nie raczą nawet napisać jaki to gatunek. Apel:
    > żółwi jest ponad 300 gatunków i jeśli chcecie uzyskać poradę,
    > komentarz - piszcie o jaki gatunek chodzi !
    Oj, to przeciez nie problem zajrzec do profilu nie Wystraczy kliknac na nick autora postu.

  8. #8

    Re: Bąbelki

    Wydaje mi się że to na 90% niejest zadna choroba. Moj tez tak od czasu do czasu robi, ale mysle ze jest to spowodowane ze zaduzo wzial tlenu i niemoze sie zanuzyc...


  9. #9

    Re: Bąbelki

    Joshi, kliknij sobie na Jego profill... Wiele sie z niego nie dowiesz...
    hatiras

  10. #10

    Re: Ba˛belki

    Chce się pochwalić.. ;-) jako początkujący dobrze że zadaje takie pytania, w pełni go rozumie, nie wie czy to objaw choroby czy normalne zachowanie?? Mój czerwonolicy też czasem tak wypuszcza powietrze ale go nie łapie!!! Może to forma zabawy ? albo kaszel tylko jeśli zachowuje się normalnie, jest ruchliwy, nie ma spuchniętych oczek, wcina wszytko jak leci to chorobe możemy wykluczyć.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •