Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Świtlówka UV

  1. #1

    Świtlówka UV

    Witam!
    Mam małe pytanko, mianowicie kupilem sobie świtlówke UV Repti Glo 5.0 61 cm i chce ją zamontować w terrarium... no właśnie ale jak świtlówka ta to po prostu długa róra bez żadnego uchwytu i kabla :| jak ją zamontować prosiłbym o zdjęcia itp
    Pozdr


  2. #2
    Ciapek_anolis
    Guest

  3. #3

    Re: Świtlówka UV

    no ale jak tą świetlówke tam przymocować :/ ja mam terra z osb świetlówka musi być przy suficie a to jest tylko rórka z jakimiś na końcu dwoma drucikami... jaki do tego kable itp?


  4. #4
    Simon84
    Guest

    Re: Świtlówka UV

    Najlepiej kup w skelepie elektrycznym gotwa oprawe do swietlowki.

  5. #5
    Ciapek_anolis
    Guest

    Re: Świtlówka UV

    jak widzisz na mom zdjęciu ,nabyłem na drodze kupna oprawkę na świetlówkę( w zwykłem sklepie elektrycznym),i teraz:
    a) jesli chcesz zamontować swielówkę by jej oprawa znajdowała sie na zewnacz terra , wycinasz w osb otwór minimalnie mniejszy od samej oprawki i wkładasz swielówkę w oprawce tak aby krawędzie oprawy lezały na krawedzach otoru
    b)jesli chcesz aby oprawka znajdowała sie wewnacz terra, wkręcasz wewnącz terra wkrety do sufitu(z dużymi główkamilub jakies inne mocowanie),i zaczepiasz o nie oprawkę , która ma specjalne otwory

  6. #6

    Re: Świtlówka UV

    Swietlówka sama z siebie nie bedzie świecic, potrzebny jest dławik i starter czyli tak jak przedmówcy mówili gotowa oprawka na świetlówke.


  7. #7

    Re: Świtlówka UV

    w każdym elektronicznym dostane taką oprawke?


  8. #8
    Simon84
    Guest

    Re: Świtlówka UV

    w elektronicznym nie koniecznie w kazdym, ale w wiekszosci elektrycznych powinna byc. :P

    Pozdrawiam

  9. #9
    Ciapek_anolis
    Guest

    Re: Świtlówka UV

    zajrzyj np do castoramy czy obi, tam na 100 % sa

  10. #10

    Re: Świtlówka UV

    nie ma na podkarpaciu takich sklepów :P a wiecie może czy na internecie można oprawke zamówić? a może da sie samemu zrobić?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •