Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: czerwonolicy...

  1. #1

    czerwonolicy...

    jakieś 4 dni temu ojciec zabrał mojego żółwia do pracy gdzie mają oczko wodne... na okres wakcji, sa tam ryby zaby jedzenia nie brakuje jest to spore oczko wodne i jeśli żółw spędzi tam dłużysz o kres czasu to gdy z powrotem wezme go do akwarium 100l nie odbije się to w jakis sposób na nim? wydaje mi sie ze taka zmiana właśnie mogła by na niego źle wpłynąć i czekam na wasze propozycje co powinienem zrobić pozwolić mu się cieszyć tą chwilowa wolnością czy z powrotem wziaść go do domu..

    sory ze nie sprawdzałem w wyszukiwarce podobnego posta a pewnie i taki była ale nie mam teraz zabardzo dostępu do internetu
    z góry dzięki za odpowiedzi

  2. #2
    MataManX
    Guest

    Re: czerwonolicy...

    Raczej nie powinno to źle wpłynąć na żółwia okres letni spędzony na powietrzu przy naturalnym promieniowaniu jest jak najbardziej wskazany. Jeśli oczko jest zabezpieczone itd itp to powinien być w nim szczęśliwy.
    Mam tylko jedną wątpliwość czy powinien być wynoszony już teraz w końcu w terra ma wysoką temperaturę a tu nagle został przeniesiony do temperatury o dobrych klikanaście stopni niższej. Może to się nie odbić na jego zdrowiu w ogóle ale istnieje możliwość że stanie się to powodem przeziębienia lub zapalenia pluc.


  3. #3

    Re: czerwonolicy...

    ok thx jutro chyba wezme go z tamtąd i poczekam aż sie ociepli....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •