Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: kichanie

  1. #1

    kichanie

    moj zolw kicha , aprzynajmniej tak mi sie zdaje . wydaje jakis dziwny dzwiek.czy moge mu cos podac zebym mu przeszlo?

  2. #2
    MataManX
    Guest

    Re: kichanie

    To pewnie jest przeziębienie albo w gorszym wypadku zapalenie płuc. Nasłuchuj tego jak oddycha. Jesli oddech jest słyszalny to znaczy że żółw jest chory.
    1. Podnieś mu temperaturę wody i powietrza
    2. Weź go do weta


  3. #3

    Re: kichanie

    to jednak nie jest kochanie. on tak jakby mruczal.wystawil glowke nad wode i mruczal.czy to jest normalne i czy spotkaliscie sie kiedys z czyms takim

  4. #4

    Re: kichanie

    ..... moj tylko syczy jak mu sie ktos nie spodoba...

    Ale zadnego mruczenia nie slyszalem nigdy...

  5. #5
    eMalina
    Guest

    Re: kichanie

    Cześć. Proponuję Ci jednak udać się do weterynarza, bo to prawdopodobnie będzie przeziębienie. Mój żółwik też tak mruczał. Cieszyłam się (głupia), że mam wyjątkowy, żółwi egzemplarz, ale weterynarz wyprowadził mnie z błędu. Żółwik tak dziwnie łapie powietrze, bo ma zatkany nosek.
    Pozdrawiam.

  6. #6
    MataManX
    Guest

    Re: kichanie

    to mruczenie to jest raczej charczenie spowodowane przez to że drogi oddechowe nie są czyste i powietrze nie przemiszcza sie w nich swobodnie


  7. #7

    Re: kichanie

    juz go zabralem do weterynarza ale nie dala mu antybiotyku dostanie dopiero jak zauwaze u niego bombelki na nosie. dzieki za odpowiedzi

  8. #8
    Cron Munich
    Guest

    Re: kichanie

    No nie wiem czy to madre moj tez ma czasem bąbelki na nosie d rozrabianie a mimo to nie jest chory..


  9. #9

    Re: kichanie

    moje też syczą..... na mnie... lepiej im palców nie podstawiać pod dziób.....


  10. #10

    Re: kichanie

    ale on wyraznie kichal.wolalem sie upewnic chociaz dowiedzialem sie kilku interesujacych rzeczy na temat zolwi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •