Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: lampa

  1. #1
    Yachu
    Guest

    lampa

    Mój żółw czerwonolicy ma warunki takie jakie powinny być wiec nie pytajcie jakie, ale nie wiem czemu jak siedzi na kamieniu chce jakby doskoczyć do lampki jakby chciał zjeść żarówke. A i jeszcze coś już to pisałem że mój żółw ma ok 1 roku i nadal łapie powietrze dziobem jak narazie ani musie nie pogorszyło ani polepszyło czasami psiknie może z raz nadzień , a czy jeśli chciałbym isć do weta na zbadanie musiał bym coś zapłacić. Mój zółw siedzi całe dnie na wyspie i sie wygrzewa wogółe nie pływa a oczy ma nie zamknięte tylko jakby przysłonięte błoną.Czy moge podać sam zółwiowi antybiotyk jeśli tak napiszczcie jaki.

  2. #2

    Re: lampa

    Wydaje mi się że musisz iść do weterynarza nawet gdybyś musiał zapłacić (a pewnie zapłacisz)! A ma miękką skorupę? Skoro jest w takim stanie jak mówisz to chyba ciężko mu też łapać pokarm. Czym go karmisz?


  3. #3
    Yachu
    Guest

    Re: lampa

    Skorupe ma twardą a karmie go krewetkami i rybą i bioreptem

  4. #4

    Re: lampa

    skoro nie chcesz placic to skontakuj sie na forum z ktoryms z tutejszych wetrynarzy - na pewno pomoga

  5. #5

    Re: lampa

    antybiotyk nie raczej witaminy, prawdopodobnie będzie mieć braki wit. A i D. podaj mu też wątróbke kurzą zawiera dużo witamin i mikroelementów. i pamietaj o odpowiedniej temp wody i powietrza, jeszcze mógłbyś zastosować kąpiele w rumianku, nie powinien mieć błony na oczach!!!!!


  6. #6

    Re: lampa

    A jak oczy zamyka? To tak wyglada jakby błonę miał, takie ma powieki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •