Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Rejestracja zwierzat w urzedach

  1. #1
    Loke
    Guest

    Rejestracja zwierzat w urzedach

    Jakis czas temu trwala tu dyskusja na temat rejestracji gadow...
    praktycznie wszyscy skarzyli sie na urzednikow. Opisywali swoje "przejscie" z urzedem...

    Otoz okazuje sie ze nie wszedzie musi tak byc i mimo braku odpowiednich przepisow wykonawczych mozna sobie poradzic i to w calkiem milym klimacie.

    Niedawno zdecydowalem sie postawic pierwszy krok i udalem sie do Urzedu miasta i gminy konstancin-jeziorna wydzial rolnictwa, ochrony srodowiska i gospodarki komunalnej. Postanowilem "zaatakowac"prosto z mostu i zaczalem tak:
    "dziendobry chcialbym zarejestrowac citesowe zwierze"... ku mojemu zdziwieniu wszyscy trzej urzednicy od razu zaczeli sie dopytywac jakie (odpowiedzialem ze leg) i wychwalac ten gatunek (ach jaki piekny, ah jaki fajny , ah moja sasiadka ma itp) pozniej stwierdzili ze nie wiedza o co chodzi... pokrotce zreferowalem problem na co oni stwierdzili ze jestem pierwszym ktory przyszedl w tej sprawie dali wizytowke i powiedzieli ze wszystkim sie zajma a ja mam przyjsc po dwoch dniach

    wszyscy byli dla mnie ogromnie mili i uprzejmi (jeden z urzednikow nawet naprawde dlugo szukal tej ustawy na polkach)

    Pozdrawiam i zycze rownie milych i uprzejmych urzednikow

  2. #2
    Oczy drobiu
    Guest

    Re: Rejestracja zwierzat w urzedach

    Ja jak bylem pierwszy raz w urzedzie to ludzie tam pracujacy nie wiedzieli o co chodzi. Dalem im troche czasu i nastepnym razem jak przyszlem wszystko mi wytlumaczyli. Nawet mi podziekowali ze ich oswiecilem.

    Pozdrawiam i powodzenia z rejestracja

  3. #3
    Tusipek
    Guest

    Re: Rejestracja zwierzat w urzedach

    Cześć! Ale udało Ci się zarejestrować zwierza?
    POzdro


  4. #4
    Oczy drobiu
    Guest

    Re: Rejestracja zwierzat w urzedach

    Czesc

    Niestety nie. Brakuje mi tylko zaswiadczenia od lekarza weterynarii, ktore by potwierdzilo ze zwierze urodzilo sie w niewoli, nie dostalem go bo hodowca nie ma jeszcze hodowli zarejestrowanej i nie zglosil faktu rozmnozenia. Pozostaje mi tylko czekac. Na szczescie jest jeszcze troche czasu.

    Pozdrawiam i powodzenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •