Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

  1. #1
    Silent_Dragon
    Guest

    Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    Witam
    Mam pytanie do tych któryz maja terraria z roznymi bajerkami typu wszystkei sciany z korka, wodospad itp. Jak najszybciej wywietrzyc terrarium i najlepiej?? Moej stoi juz kilka dni ale dalej smierdzi silikonem. Co mam zrobic aby przestalo?? Dodam ze w terra juz sa roslinki i wszystko jest ulozone wiec nie wystawie go na dwor jak to nie ktoryz proponowali
    Dzieki za pomoc.
    Pozdrawiam

    Terra ma wymiary:
    60 X 30 X 43 (dl/szer/wys)


  2. #2

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    Ja niedawno sklejalem dolna szybe w swoim terra i po paru dniach juz sie wywietrzylo. Musisz poprostu wystawic na pole pare dni odczekaj i sie wywietrzy.


  3. #3

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    toc on pisze ze nie na dwor !! podstaw wielki wentylator (letni taki) :P i niech wieje roslinki przezyją wichure


  4. #4
    ironkapela
    Guest

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    Ustaw jakis wentylator, moze byc nawet komputerowy (maly ale zawsze przyspieszy proces schniecia).

  5. #5

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    jakie Wy sylikony kupujecie? jak ja kleje to nie śmierdzi po dniu a nie jest wietrzone :]


  6. #6

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    Może ma sylikon budowlany do uszczelniania zlewów itp a nie do klejenia akwa


  7. #7

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    niekażdy jest PRO (pro- profesjonalistą ) :P


  8. #8

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    Pewnie że nie, zwłaszcza jak ciężko takiemu delikwentowi poczytać cokolwiek na forum. Nie ?


  9. #9
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    Witam
    Terrarium bylo wykonane na zamowienie przez Quentina i nie mam pojecia jaki tam jest silikon.
    Pozdrawiam


  10. #10

    Re: Jak najszybciej wywietrzyc terrarium??

    możesz przed wstawieniem tam zwierrzaka przygrać troche to te związki śmierdzące szybciej odlecą :]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •