Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Muszla

  1. #1

    Muszla

    Czy można dać do akwaterrarium dla ozdoby dwie, trzy muszle morskie?
    Wiem, że wielu gatunkom ryb akwariowych szkodzą poprzez uwalnianie się wapnia, a jak jest z z żółwikiem?
    Pozdrawiam Skirzu

  2. #2

    Re: Muszla

    według mnie wapno mu nie ma prawa zaszkodzić, co najwyżej może mu pomóc w utrzymywaniu prostej lini kręgosłupa i wogóle kości (zmniejszy ryzyko krzywicy)


  3. #3
    Łukasz Czura
    Guest

    Re: Muszla

    Muszli możesz wkładać ile tylko nazbierasz, bardzo ładnie wyglądają w akwa, ale także służą jako naturalny dostarczyciel wapnia (moje nawet je zjadają) To bardzo dobry pomyśł!!!


  4. #4

    Re: Muszla

    no ja popieram zdanie przedmowcow w zakresie zdrowotnosci muszli co do estetyki to raczej bym sie spieral to tak samo jak wkladac do akwa z rybami rozne zamki, czaszki czy kolorowe kamyczki a dobrym przykladem jest tez wstawianie muszli morskich do akwa slodkowodnego (moze oprocz akwa z muszlowcami) np. biotop amazonii i wlozyc btam muszle-TO WIELKA POMYLKA-no chyba ze ktos lubi miec kolorowo a nie nasladowac nature to ok wiesz pewnie nie masz zolwia morskiego to ja bym nie wkladal bo to nie estetycznie pod wzgledem "natury i biotopu" wyglada- moze znajdziesz sobie inne zrodla wapnia

  5. #5

    Re: Muszla

    według mnie muszla będzie bardziej naturalnie tam wyglądać niż wapienny żółwik :]


  6. #6

    Re: Muszla

    ... zreszta szybko zarosnie zielonymi glonami...

  7. #7
    Łukasz Czura
    Guest

    Re: Muszla

    To miałem na myśli......................


  8. #8

    Re: Muszla

    ale sa rowniez naturalne skaly wapienne i one na bank sa lepsze niz muszla czy zolwik wapienny!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •