Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Allegro

  1. #1

    Allegro

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38667575
    tekst:"super biega po lądzie i jest z nim miła zabawa.Pożera wszelkiego rodzaju mięska więc sama przyjemnosc karmić go" to masakra. kolejna osoba probuje "upchnac" komus <niewtajemniczonemu> zabawke dla dziecka. Mysle ze w zoologikach na kazdym terra powinny byc wywieszone takie ulotki z podstawowymi informacjami i wymaganiami zwierzakow<na allegro tez by sie to przydalo>.W ten sposob wiele zwierzat unikneloby przypadkowego adoptowania przez nowych wlascicieli,a po pewnym czasie takze rozczarowania,ze to nie kotek co lubi gdy sie go glaszcze. dobrze chociaz ze sa takie strony jak tak gdzie niektozy nieobeznani zaczynaja sie doksztalcac.



    Ps.a te "mieska" to mi sie kojarza z kielbachami co chyba nie jest odpowiednie dla zolwika


  2. #2

    Re: Allegro

    Po takim opisie nie zdziwił bym się jak by ten typ wysłał żółwia pocztą...

  3. #3
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: Allegro

    Witam
    A ja mysle , ze trzeba kolesa zasypac mailami typu: ,,chetnie sie z Panem pobawimy i zobaczymy jak Pan biega na ladzie" za pisanie takich glupot. Takich ludzi powinno sie tepic, a on to robi, zeby za wszelka cene pozbyc sie zolwia.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Re: Allegro

    gdyby były umieszczone przy terrach opisy dot. hodowli, warunków, itd. to większość by nie kupiła np. żólwi a to jest sprzeczne z handlem i zyskiem na którym bazują zoologiki.... jeśli chcesz możesz sama powiesić stosowny plakat tylko gwarantuje że 2 min zostałby usuniety..


  5. #5

    Re: Allegro

    Silent Dragon ma racje. Ja juz wysłałem mu maila. Oto jego treść:

    Nie no... litości. Rzetelny opis zrobiłeś, nie ma co. Podejrzewam, że masz zakaz kupowania w MediaMarkt. Biedny żłówik. Aukcje z takimi opisami powinny być kasowane. Zerknij na: http://www.terrarium.com.pl/zolwczerwonolicy.php
    a potem popraw opis przedmiotu!!

    Ciekawe co odpisze :-)


  6. #6

    Re: Allegro

    chyba nie odpisze.. nie liczyłbym na to


  7. #7

    Re: Allegro

    Ploplek ale mu pocisnąłeś po skarpetkach, koleś sie teraz obrazi i nic juz nie sprzeda na Allegro, ciekawe kto na tym straci <lol> ?? Może ta gadzinka doczeka lepszych czasów i właściciela który kupuje w MediaMartk :-) (tam to chyba nic nie ma dla żółwi??). Pozdrawiam

  8. #8

    Re: Allegro

    "Pożera wszelkiego rodzaju mięska" - No i efekty widać, skorupa garbata jak u wielbłąda! A tyle razy wołam - nie karmić mięsem ptaków i ssaków (czyli żadnym ze sklepu spożywczego). Chcesz dać mięso? Daj rybkę, ślimaka lub dżdżownicę.


  9. #9

    Re: Allegro

    No i nie odpisal :-))

    A propos to ja mojemu daje krewetki... ze sklepu spożywczego :-))))


  10. #10

    Re: Allegro

    dzisiaj mu też posłałem wiadomość na priva! chciałem aby zmienił opis, ale to i tak nic nie da..


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •